1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Сьогодні з подарунками до малечі в комунальний заклад Хмельницької обласної ради спеціалізований будинок дитини “Берізка” завітала заступник керівника апарату облради Тетяна Зеленко.

Спільно з представником голландської благодійної організації “WHOE” , “Допомога Східній Європі”( Apeldoorn, Нідерланди) Ангеліною Волошиною-Кучерук Тетяна Іванівна передала гуманітарну допомогу вихованцям закладу.

«Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини, – переконана Тетяна Зеленко. – Дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими».

Крім цього, разом з іноземною гостею Тетяна Зеленко відвідала і Копистинський навчально – виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр розвитку творчих здібностей дитини”. Сюди голландські благодійники передали близько півсотні комплектів спортивної форми. Адже школярі саме цієї школи активно та успішно займаються футболом, команда НВК навіть бере участь у всеукраїнських турнірних змаганнях.