23 лютому Українська асоціація районних та обласних рад проведе фахову майстерню: реєстрація триває

У лютому Асоціація проведе 7 фахових майстерень для представників районних та обласних рад.

Навчання відбудуться на теми, що визначили для себе пріоритетними представники Асоціації з кожного регіону країни.

23 лютого у приміщенні обласної ради для представників районних рад та обласної ради (Будинок рад, к.203) відбудеться фахова майстерня на тему:  “Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика”.

Програма навчань передбачає обговорення проблемних питань із зазначеної теми та шляхи їх вирішення. Також аналізуватиметься нормативно-правова база на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів.

Фахова майстерня проводитиметься в інтерактивній формі, де учасники після презентованої теми, матимуть змогу поставити питання модератору, подискутувати один з одним та обмінятися враженнями.

Зареєструватись на навчання можна за номером телефону (044) 484-05-64 або написавши на адресу електронної скриньку uaror@ukr.net. При реєстрації потрібно повідомити П.І.Б., орган місцевого самоврядування, посаду та контактний телефон.

Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Навчання у м. Хмельницький відбудеться 23 лютого у Будинку рад (к.203), тема — “Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика”

Зазначена серія навчань впроваджується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Більш детальна інформація про зазначені навчання в інфографіці, що розміщена нижче.

Джерело: УАРОР

попередня статтяМикола Мачківський – лауреат Всеукраїнської літературної премії імені Олександра Олеся
наступна статтяЩоб бути спроможними – краще об’єднуватися за перспективним планом. Добровільності процесу це не заперечує, — В’ячеслав Негода