Австрійські гастролі хмельницького симфонічного оркестру

Новими звершеннями у міжнародній мистецькій співпраці позначилася цьогорічна музична осінь для Хмельницької обласної філармонії.

За сприяння Посольства України в Республіці Австрія в особі Олександра Щерби у гастрольну подорож був запрошений Хмельницький Академічний симфонічний оркестр, який з великим успіхом представив концертні програми під керівництвом австрійського диригента Парвіза Ях’яві.

4 листопада у Відні концерт відбувся на сцені знаменитого Konzerthaus. Солістом виступив відомий скрипаль Сергій Догадін, який спільно з оркестром представив віденській публіці яскраву інтерпретацію Дивертисменту з балету «Поцілунок феї» Ігоря Стравінського. У програмі також звучала «Серенада для струнного оркестру» Петра Чайковського та «Варіації на тему Чайковського» Антона Аренського.

5 листопада з концертом музиканти завітали на батьківщину видатного композитора та піаніста Ференца Ліста, у місто Райдінг.

Співпраця хмельницьких музикантів із австрійським диригентом Парвізом Ях’яві давно стала доброю традицією та щоразу вражає цікавими творчими проектами. Вже вдруге симфонічний оркестр має честь виступати в Австрії. Тож, на сьогодні його гастрольна карта впевнено розширює діапазон: поряд з Польщею та Швейцарією нові перспективи відкриває мистецький діалог з австрійськими колегами.

Побажаємо музикантам великого натхнення і нових творчих злетів!

За матеріалами Хмельницької

обласної філармонії