На дев’ятій сесії обласної ради прийнято 74 рішення

Понад шість годин тривало пленарне засідання дев’ятої чергової сесії обласної ради. Загалом, порядок денний склали 78 проектів рішень. Однак, прийняли депутати 74 рішення. Інші чотири проекти рішень не набрали необхідної кількості голосів.

Начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Микола Семенишин інформував депутатів про результати службової діяльності органів та підрозділів Головного управління Нацполіції за 10 місяців 2016 року. Дану інформацію депутати взяли до відома.

На пленарному засіданні депутати також затвердили звіти про виконання двох обласних цільових програм: Програми поводження з твердими побутовими відходами та Програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2018 року.

Ще до трьох обласних програми – «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в області на 2015-2016 роки», «Розвиток фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки» та Програми забезпечення житлом молоді на 2013-2017 роки – були внесені зміни.

Своїм рішенням дев’ята сесія обласної ради відмовила у погодженні пропозиції Державної служби геології та надр України щодо включення Липівської ділянки надр до переліку ділянок надр, дозволи на користування якими виставляються на аукціон.

Депутати відмовили ТОВ «ЕЛЕВАТОР БУД ІНВЕСТ» в наданні спеціального дозволу на користування надрами. Не вистачило голосів депутатів і за прийняття проекту рішення «Про надання приватному підприємству «Лагуна – Поділля» гірничого відводу для розробки Новокостянтинівського родовища суглинків»

Втім, спеціальний дозвіл на користування надрами отримало товариство з додатковою відповідальністю «Хмельницький завод будівельних матеріалів» надано гірничий відвід для розробки родовища суглинків Перегінка-Північ.

Проект рішення «Про призначення Блідного Михайла Ростиславовича на посаду генерального директора Хмельницького обласного підприємства по заготівлях і постачанню палива населенню, комунально-побутовим підприємствам і установам «Облпаливо» не набрав необхідної кількості голосів.

Втім, інші кадрові питання щодо затвердження розпоряджень голови обласної ради про звільнення деяких керівників комунальних закладів отримали депутатську більшість.

Рішенням ради призначено Ганушкевич Інну Борисівну на посаду директора Кам’янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру.

Не набрав необхідної кількості голосів і проект рішення «Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження Слободянюка Віктора Васильовича Грамотою ВРУ.

Десять тисяч гривень віднині складає обласна премія імені Дмитра Прилюка за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики. Стільки ж отримає переможець обласної літературної премії імені Миколи Федунця за кращу поетичну збірку.

Своїм рішенням депутати внесли зміни та затвердили нове Положення про обласний мистецький конкурс «Подільська палітра». Відлтепер він носитиме ім’я не лише Людмили, але й Миколи Мазурів. Також чи не основна зміна – збільшення до 11 тисяч гривень кошторису для відзначення переможців та організацію церемонії нагородження.

На пленарному засіданні дев’ятої сесії було прийнято клопотання депутатів Хмельницької обласної ради до Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б. з приводу вирішення питання щодо надання Ролдугіну Євгенію Олександровичу, бійцю добровольчих батальйонів «Свята Марія» і «Шахтарськ» статусу учасника бойових дій.

По завершенню роботи депутатів з прийдешніми новорічними та різдвяними святами привітали викладачі та студенти комунального закладу обласної ради – Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.