20-21 червня у Хмельницькому відбудеться Всеукраїнський форум старост об’єднаних територіальних громад «Становлення інституту старост в Україні: перші кроки»

Архіви категорії: Депутати сьомого скликання

Співак Олександр Михайлович

СПІВАК ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ

СПІВАК ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ

Обраний від Хмельницької обласної організації Аграрної партії України

Член депутатської фракції Аграрної партії України

Член постійної комісії з питань бюджету та фінансів

 Член депутатської групи депутатської групи «Аграрії Хмельниччини»

Дата народження 30 вересня 1973 року

Посада, місце роботи  Генеральний директор ТОВ  “Старокостянтинівцукор”

Освіта Вища,

Партійність Член Аграрної партії України
Помічник-консультант: Шевчук Валерій Вільгімович
Приймальна громадян

(Дані оновлюються)

Депутатські групи

Депутатська група «Протидія політичним репресіям та захист здобутків Революції гідності»

СПИСОК

депутатів обласної ради сьомого скликання,
які входять до депутатської групи «Протидія політичним репресіям та захист здобутків Революції гідності»

1. Бурлик Віктор Вікторович – уповноважений представник
2. Гончар Іван Ярославович
3. Смаль Юрій Валентинович
4. Лучков Дмитро Олександрович
5. Мишко Володимир Васильович

Депутатська група «Контроль за використанням земель, її надр, водних та інших ресурсів в межах Хмельницької області»

СПИСОК

депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи”Контроль за використанням земель, її надр, водних та інших ресурсів в межах Хмельницької області”

1. Панчук Анатолій Анатолійович – уповноважений представник
2. Нікулішин Ігор Анатолійович
3. Новосельська Надія Яківна
4. Ромасюков Артем Євгенійович
5. Ткач Борис Васильович

Депутатська група «Перший національний аграрний кооператив»

СПИСОК

депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи “Перший національний аграрний кооператив»

1. Василик Тетяна Павлівна – уповноважений представник
2. Білявець Олег Петрович
3. Іващук Петро Володимирович
4. Іващук Сергій Петрович
5. Петльований Руслан Федорович
6. Олійник Анатолій Антонович
7. Прокопчук Володимир Олександрович
8. Мастій Василь Васильович
9. Гордійчук Андрій Андрійович
10. Скримський Руслан Францович

Депутатська група «Підтримка підприємництва та фермерів Хмельницької області»

СПИСОК

депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи”Підтримка підприємництва та фермерів Хмельницької області”

1. Скринчук Олег Леонідович
2. Завальнюк Юрій Анатолійович
3. Присяжний Володимир Броніславович
4. Зеленко Тетяна Іванівна
5. Слободян Олександр Станіславович

Депутатська група «Депутатський контроль' фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ 'ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

СПИСОК

депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи “Депутатський контроль” фракції політичної партії «За конкретні справи»

1. Харкавий Микола Олександрович – уповноважений представник
2. Кирилюк Іван Іванович
3. Олуйко Віталій Миколайович
4. Побіянський Валентин Іванович
5. Поворозник Володимир Васильович
6. Савчук Олександр Петрович

Депутатська група «Захист прав власників земельних паїв' фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ 'ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

СПИСОК
депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи “Захист прав власників земельних паїв” фракції політичної партії «За конкретні справи»

1. Шутяк Андрій Васильович – уповноважений представник
2. Коваль Людмила Миколаївна
3. Боднар Сергій Борисович
4. Лозовий Вадим Миколайович
5. Пшибельський Руслан Броніславович
6. Терлецька Галина Василівна

Депутатська група 'Хмельниччина інвестиційна' фракції політичної партії «За конкретні справи»

СПИСОК
депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи “Хмельниччина інвестиційна” фракції політичної партії «За конкретні справи»

1. Ткаченко Уляна Юріївна – уповноважений представник
2. Андрійчук Неоніла Вячеславівна
3. Бандирський Віталій Анатолійович
4. Завроцький Олександр Іванович
5. Латинський Едуард Владиславович
6. Лебединський Віктор Вікторович

Депутатська група «Аграрії Хмельниччини»

СПИСОК
депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи «Аграрії Хмельниччини»

1. Білявець Олег Петрович – уповноважений представник
2. Гордійчук Андрій Андрійович
3. Василик Тетяна Павлівна
4. Іващук Сергій Петрович
5. Олійник Анатолій Антонович
6. Петльований Руслан Федорович
7. Олицький Микола Васильович
8. Дячук Микола Миколайович
9. Зозуля Сергій Володимирович
10. Мастій Василь Васильович
11. Прокопчук Володимир Олександрович
12. Скримський Руслан Францович
13. Перейма Анатолій Анатолійович
14. Співак Олександр Михайлович
15. Скринчук Олег Леонідович
16.Терлецька Галина Василівна
17.Павлюк Петро Миколайович
18.Завальнюк Юрій Анатолійович
19. Атаманчук Анатолій Іванович

Депутатська група «З питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю»

СПИСОК
депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи «З питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю»

1. Перейма Анатолій Анатолійович – уповноважений представник
2. Дралюк Микола Іванович
3. Янчук Микола Андрійович
4. Завроцький Олександр Іванович
5. Кухарук Наталія Леонідівна
6. Микульський Сергій Володимирович
7. Бойко Михайло Дмитрович
8. Федорчук Володимир Володимирович
9. Лесков Валерій Олександрович

Депутатська група «Рівні можливості»

СПИСОК
депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи “Рівні можливості”

1. Брухнова Лілія Степанівна – уповноважений представник
2. Коваль Наталія Михайлівна
3. Островська Ніла Василівна
4. Гладій Валентина Євгенівна
5. Кухарук Наталія Леонідівна
6. Ящук Інна Петрівна

Депутатська група з контролю за станом планування та якістю ремонту автомобільних доріг Хмельницької області

СПИСОК
депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи з контролю за станом планування та якістю ремонту автомобільних доріг Хмельницької області

1. Антонюк Вячеслав Вікторович – уповноважений представник
2. Ящук Інна Петрівна
3. Скримський Руслан Францович
4. Співак Олександр Михайлович
5. Федорчук Володимир Володимирович
6. Шутяк Андрій Васильович
7. Нікулішин Ігор Анатолійович

Депутатська група «ГРОМАДА І ЗАКОН»

СПИСОК
депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи “ГРОМАДА І ЗАКОН”

1. Вишневська Наталя Миколаївна – уповноважений представник
2. Лебединський Віктор Вікторович
3. Терлецька Галина Василівна
4. Перейма Анатолій Анатолійович
5. Федорчук Володимир Володимирович
6. Шутяк Андрій Васильович
7. Нікулішин Ігор Анатолійович

Депутатська група «Децентралізація: на захисті інтересів громад»

СПИСОК
депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи “Децентралізація: на захисті інтересів громад”

1. Федорчук Володимир Володимирович – уповноважений представник
2. Бойко Михайло Дмитрович – керівник групи
3. Микульський Сергій Володимирович
4. Перейма Анатолій Анатолійович
5. Берегова Оксана Віталіївна

Депутатські фракції

Депутатська фракція політичної партії ВО «Батьківщина»

СПИСОК

депутатів обласної ради сьомого скликання,
які входять до депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

1. Бойко Михайло Дмитрович – керівник фракції
2. Атаманчук Анатолій Іванович
3. Берегова Оксана Віталіївна
4. Дралюк Микола Іванович
5. Кухарук Наталія Леонідівна
6. Лесков Валерій Олександрович
7. Лоб Олександр Михайлович
8. Микульський Сергій Володимирович
9. Перейма Анатолій Анатолійович
10. Федорчук Володимир Володимирович
11. Семенюк Юрій Іванович

Депутатська фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА 'СОЛІДАРНІСТЬ»

СПИСОК

депутатів обласної ради сьомого скликання,
які входять до депутатської фракції ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”

1. Процюк Василь Васильович – керівник фракції
2. Загородний Михайло Васильович
3. Гладуняк Іван Васильович
4. Фрідман Артур Давидович
5. Миклуш Олександр Петрович
6. Дячук Микола Миколайович
7. Мовсісян Врам Македонович
8. Яцков Борис Олександрович
9. Павлюк Петро Миколайович
10. Скримський Руслан Францович
11. Гнатюк Микола Григорович
12. Чубар Віктор Миколайович
13. Саланський Анатолій Миколайович
14. Гладій Валентина Євгенівна
15. Строяновський Василь Станіславович
16. Цуглевич Яків Миколайович

Депутатська фракція політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

СПИСОК

депутатів обласної ради сьомого скликання,
які входять до депутатської фракції Політичної партії “Об’єднання «САМОПОМІЧ»

1. Драган Олександр Васильович – керівник фракції
2. Антонюк Вячеслав Вікторович
3. Брухнова Лілія Степанівна
4. Коваль Наталія Михайлівна
5. Моцний Микола Іванович
6. Янчук Микола Андрійович
7. Ящук Інна Петрівна

Депутатська фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

СПИСОК

депутатів обласної ради, які входять до депутатської фракції
Хмельницької обласної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”

1. Панчук Анатолій Анатолійович – керівник фракції
2. Бурлик Віктор Вікторович
3. Лучков Дмитро Олександрович
4. Новосельська Надія Яківна
5. Мишко Володимир Васильович
6. Нікулішин Ігор Анатолійович
7. Гончар Іван Ярославович
8. Ромасюков Артем Євгенійович
9. Смаль Юрій Валентинович – уповноважений представник
10. Ткач Борис Васильович

Депутатська фракція Аграрної партії України

СПИСОК

депутатів обласної ради сьомого скликання,
які входять до депутатської фракції Аграрної партії України

1. Іващук Сергій Петрович – керівник фракції
2. Білявець Олег Петрович
3. Василик Тетяна Павлівна
4. Зозуля Сергій Володимирович
5. Мастій Василь Васильович
6. Олійник Анатолій Антонович
7. Олицький Микола Васильович
8. Петльований Руслан Федорович
9. Прокопчук Володимир Олександрович
10. Співак Олександр Михайлович

Депутатська фракція Радикальна Партія Олега Ляшка

СПИСОК

депутатів обласної ради сьомого скликання,
які входять до депутатської фракції Радикальної Партії Олега Ляшка

1. Зеленко Тетяна Іванівна – керівник фракції
2. Скринчук Олег Леонідович
3. Жвалюк Микола Володимирович
4. Дехтярук Олександр Миколайович
5. Завальнюк Юрій Анатолійович
6. Присяжний Володимир Броніславович
7. Левицький Олексій Олексійович
8. Слободян Олександр Станіславович

Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

СПИСОК

депутатів обласної ради сьомого скликання,
які входять до депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”

1. Лозовий Вадим Миколайович – керівник фракції
2. Бандирський Віталій Анатолійович
3. Боднар Сергій Васильович
4. Вишневська Наталія Миколаївна
5. Завроцький Олександр Іванович
6. Кирилюк Іван Іванович
7. Коваль Людмила Миколаївна
8. Латинський Едуард Владиславович
9. Лебединський Віктор Вікторович
10. Андрійчук Неоніла Вячеславівна
11. Олуйко Віталій Миколайович
12. Побіянський Валентин Іванович
13. Поворозник Володимир Васильович
14. Пшибельський Руслан Броніславович
15. Савчук Олександр Петрович
16. Терлецька Галина Василівна
17. Ткаченко Уляна Юріївна
18. Харкавий Микола Олександрович
19. Шутяк Андрій Васильович

Позафракційні
  1. Палій Олександр Володимирович
  2. Флаксемберг Аркадій Семенович
  3. Гордійчук Андрій Андрійович

Ящук Інна Петрівна

Ящук Інна Петрівна

ЯЩУК ІННА ПЕТРІВНА

Обрана від Хмельницької обласної організації Політичної партії “Об’єднання «САМОПОМІЧ» . Член фракції Політичної партії “Об’єднання «САМОПОМІЧ» . Голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму

Член депутатської групи «Рівні можливості»

Дата народження 4 вересня 1972 року

Посада, місце роботи Декан факультету, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія

Освіта Вища, Кам’янець-Подільський державний педінститут ім.Затонського

Партійність Член Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

Помічник-консультант депутата: Ватащук Юрій Віталійович, Бартосюк Олександр Володимирович

Приймальна громадян ________

E-mail: yashchuki@gmail.com

 

Яцков Борис Олександрович

Яцков Борис Олександрович

ЯЦКОВ БОРИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Обраний від Хмельницької територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ». Член депутатської фракції ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ». Член постійної комісії обласної ради з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології

Дата народження 2 квітня 1966 року

Посада, місце роботи Голова, Ізяславська районна державна адміністрація

Освіта Вища, Далекосхідне вище загальновійськове командне училище

Партійність Позапартійний

Помічник-консультант: ____

Приймальна громадян Хмельницька обл, м. Ізяслав, вул.Незалежності,2, районна адміністрація (кабінет голови РДА, від 8.00 до 17.15) тел. (252) 4-21-61

(Дані оновлюються)