Делегація керівників позашкільних навчальних закладів Дніпропетровської області відвідала Хмельницьку область з метою обміну досвідом

Протягом трьох днів, з 17 по 20 жовтня 2016 року керівники позашкільних навчальних закладів Дніпропетровської області побували на Хмельниччині з метою обміну досвідом роботи позашкілля.

Захід пройшов за підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, відділу освіти Деражнянської районної державної адміністрації, управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради, відділу освіти, молоді та спорту Летичівської районної державної адміністрації, дирекції Старокостянтинівського міського центру дитячої та юнацької творчості, Дунаєвецького Будинку творчості школярів, Деражнянського районного Будинку творчості дітей та юнацтва та Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості.

17 жовтня обмін досвідом розпочався з візитки Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді під керівництвом директора закладу Григорія Гончарука, який презентував роботу та структуру закладу загалом.

Директор Департаменту освіти і науки обдержадміністрації Олег Фасоля у своєму виступі висвітлив здобутки вихованців області.

У місті Старокостянтинові гостям було презентовано роботу гуртків соціально-реабілітаційного та гуманітарного напрямів Старокостянтинівського НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука та Старокостянтинівського міського центру дитячої та юнацької творчістю, також відбулась презентація виставки декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Світовид» разом з концертною програмою.

18 жовтня зустріч делегації відбулася на кордоні Меджибізької селищної об’єднаної територіальної громади. Переїхавши в Меджибізьку ЗОШ І-ІІІ ступенів екскурсоводи провели екскурсію, вихованці презентували роботу гуртка «Габідж». У святковій програмі «На перехресті трьох культур» були представлені концертні номери дитячого колективу навчального закладу. Наприкінці робочого дня гостям показали Державний історико-культурний заповідник «Межибіж» та провели екскурсію до фортеці та музею Голодомору.

 19 жовтня, у першій половині дня, педагогів зустріли у Дунаєвецькому Будинку творчості школярів. У закладі свою роботу презентували гурток «Писанка», «Художня різьба по дереву» та зразковий колектив лялькового театру «Капітошка». Окрім того, було проведено методичне шоу «Я люблю позашкілля».

У другій половині дня зустрічала освітян начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Світлана Старченко, яка презентувала роботу освітніх закладів міста та радо ділилася досягненнями учнів і педагогів, досвідом з питань управління навчальними закладами, організації роботи. У рамках візиту відбулась екскурсія Старим містом. Гості познайомились з містом-легендою, загадковою квіткою на камені та відвідали Стару фортецю. Також побували на філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, де відбулися показові заїзди картингістів та презентація досягнень вихованців гуртка авіамоделювання. У навчально-виховному комплексі №9 імені А.Трояна гостям запропонували екскурсію та концерт. В концертній програмі взяли участь такі творчі колективи: зразковий  ансамбль народного танцю «Сяйво», зразковий ансамбль танцю «Світоч», ансамбль скрипалів, інструментальний ансамбль «Кураж», духовий оркестр та інші. На згадку гостям вручили сувеніри та диск із записом фільму «Кам’янець-Подільський – перлина Поділля».

20 жовтня учасників делегації зустріли у Деражнянському районному Будинку творчості дітей та юнацтва та провели екскурсію виставковою залою. Також було проведено майстер-класи презентуючи роботу гуртків художньо-естетичного та науково-технічного напрямів, що функціонують на базі загальноосвітніх навчальних закладів району. У ході роботи показано виступи роботи гуртків «Туристичний», «Сокіл-Джура», «Хореографічний» та «Вокального співу». На закінчення програми гостей перевезли до села Слобідка-Шелехівська на екскурсію в музей Анни Ахматової, де й відбувся «круглий стіл» – обмін досвідом, підбито підсумки роботи.

Сподіваємось, що наші колеги отримали задоволення від поїздки та перейняли досвід педагогів нашої області.

 За матеріалами Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді

 

попередня статтяДо 72-ї річниці річниці визволення України
наступна статтяОбласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання