Депутати аналізують проекти рішень чергової сесії

19 вересня, відповідно до затвердженого графіку, продовжилась робота у постійних комісіях з підготовки до пленарного засідання чергової сесії.

Під головуванням Василя Мастія відбулося засідання постійної комісії з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин, а засідання постійної комісії з питань децентралізації, регіонального розвитку та комунальної власності провів Олександр Слободян.

Депутати вивчають майже сотню питань порядку денного, серед яких – внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік, п’ять проектів нових програм, внесення змін до двох діючих програм та заслуховування інформацій про хід виконання і завершення програм.

Окрім іншого обласні обранці детально опрацьовують проект рішення про внесення змін до рішення обласної ради від 28 травня 2015 року «Про проект перспективного плану формування територій громад Хмельницької області».

З метою доопрацювання зазначеного перспективного плану та  внесення у подальшому змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.09.2015 р. №924-р, враховуючи внесені зміни до Закону України «’Про добровільне об’єднання територіальних громад», які стосуються можливості добровільного приєднання до вже утворених об’єднаних громад, утворення об’єднаних громад, розташованих на території суміжних районів, а також навколо міст обласного значення, розроблено пропозиції щодо зміни меж об’єднаних територіальних громад та утворення нових.

Отже, даним проектом передбачається змінити межі 8 міських об’єднаних територіальних громад – Волочиської, Городоцької, Деражнянської, Красилівської, Кам’янець-Подільської, Полонської, Старокостянтинівської та Хмельницької; 10 селищних ОТГ – Сатанівської Городоцького району, Вовковинецької Деражнянського району, Смотрицької Дунаєвецького  району, Антонінської Красилівського району, Староушицької Кам’янець-Подільського району, Новоушицької Новоушицького району, Закупненської та Чемеровецької Чемеровецького району, Теофіпольської Теофіпольського району та Ярмолинецької селищної об’єднаної територіальної громади Ярмолинецького району та 8 сільських – Гуменецької, Жванецької, Колибаївської, Орининської, Слобідсько-Кульчиєвецької Кам’янець-Подільського району та Гвардійської, Копистинської, Розсошанської сільських об’єднаних територіальних громад Хмельницького району.

Водночас, схваленням рішення планується утворення 5-ти нових сільських об’єднаних територіальних громад. Зокрема, Маниковецької ОТГ   з адміністративним центром у с. Маниківці,  Олешинської з адміністративним центром у с. Олешин,  Солобковецької з адміністративним центром у с. Солобківці, Баламутівської з адміністративним центром у с. Баламутівка,  Скаржинецької з адміністративним центром у с. Скаржинці.

Порядок денний чергової сесії включає 8 кадрових призначень керівників комунальних закладів, управління якими здійснює обласна рада.

Блок питань стосуються врегулювання питань комунальної власності.

Також депутатам пропонується до розгляду проект рішення «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України», а також прийняти звернення депутатів обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо надання статусу учасника бойових дій бійцям добровольчих формувань та звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з приводу внесення змін та доповнень до законодавства про місцеве самоврядування в Україні.

У роботі постійних комісій взяли участь перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, заступник керівника апарату Тетяна Зеленко та керуючий справами виконавчого апарату облради Валентина Поліщук.

20 і 21 вересня депутати продовжать свою роботу у постійних комісіях облради.

попередня статтяМінрегіон оприлюднив результати моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за січень-червень 2017 року
наступна статтяВітаємо призерів у Фіналі чемпіонату України з картингу