Депутати розглядають проекти рішень чергової сесії

11 грудня депутати обласної ради продовжили працювати у постійних комісіях у рамках підготовки до пленарного засідання двадцять третьої сесії.

Під головуванням Володимира Федорчука відбулося засідання комісії з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв’язку. А члени комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму працювали під керівництвом Інни Ящук.

У роботі комісій взяли участь перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук та керуючий справами виконавчого апарату ради Валентина Поліщук.

Депутати опрацювали майже 60 питань порядку денного, серед яких ключовим є розгляд проекту обласного бюджету на 2019 рік.

Окрім того, черговою сесією планується затвердити програму соціально-економічного розвитку Хмельницької області на наступний рік, а також схвалити чотири нових обласних програми – оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року, соціальної підтримки учасників АТО, операції Об’єднаних сил, членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, операції Об’єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та вшанування пам’яті загиблих на 2019-2020 роки, підвищення обороноздатності та бойової готовності військових частин Збройних Сил України, які розташовані на території Хмельницької області, на 2018-2019 роки та розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2019-2020 роки.

До чотирьох програм  планується внести зміни – підвищення енергоефективності Хмельницької області на 2017 – 2021 роки, централізованого забезпечення медичних закладів дороговартісним медичним обладнанням, медикаментами та виробами медичного призначення на 2016-2018 роки, «Молодь Хмельниччини» на 2016-2020 роки та до Плану заходів з реалізації Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2018-2020 роки.

Також депутати ознайомились із ходом виконання у 2018 році дванадцяти обласних програм.

Майже три десятки складають проекти рішень, що врегульовують питання обласної комунальної власності, погодження надання спеціальних дозволів на користування надрами тощо.

12 і 13 грудня, відповідно до затвердженого графіка, депутати продовжать роботу у постійних комісіях.