Управління Західного офісу Держаудитслужби в області інформує

Відшкодування втрат, наповнення державного та місцевого бюджету результати роботи аудиторів Хмельничччини за 11 місяців 2017 року

За результатами проведення контрольних заходів фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом січня – листопада 2017 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 42,9 млн грн.

Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму 25,2 млн грн.

Завдяки проведеній аудиторами роботі, порушники фінансової дисципліни повернули до державного та місцевого бюджету майже 7 млн гривень.

Матеріали 26 ревізій передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їхнього розгляду розпочато 13 досудових розслідувань та вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто 40 осіб, до матеріальної відповідальності – 85 осіб.

Окрім цього, за порушення бюджетного законодавства у 21 випадку до установ і організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, відповідно до вимог Бюджетного кодексу, застосовано фінансові санкції.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України від початку року надіслано відомості щодо 5 виявлених фінансових операцій, які підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 9,1 млн грн.

Також, за результатами державних фінансових аудитів об’єкти контролю врахували 58 пропозиції і рекомендації, надані державними аудиторами, завдяки чому отримано економічний ефект (додану вартість) на суму понад 8,7 млн грн.

Крім того, Управління Західного офісу Держаудитслужби у Хмельницькій області  повідомляє  про функціонування  телефону довіри”,  на який громадяни можуть повідомляти про відомі їм випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна за номерами (0-382) 76-57-56 – Управління Західного офісу Держаудитслужби у Хмельницькій області, (0-322) 255-41-88 – Західний офіс Держаудитслужби (м. Львів), (044) 425-38-18 – Державна аудиторська служба України (м. Київ).

Про вчинки працівників Управління, які мають ознаки корупційних дій  ви можете повідомляти за номерами (0-382) 653722 , (0322) 60-31-70.

Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області

Відшкодування втрат на понад 21 млн грн забезпечили аудитори Хмельниччини за 10 місяців 2017 року


За результатами проведення контрольних заходів фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом січня – жовтня 2017 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 39,2 млн гривень.

Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат, в тому числі з  урахуванням виявлених порушень у попередніх звітних періодах, на суму 21,3  млн грн, зокрема до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 4,8 млн гривень.

Матеріали 25 ревізій передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їхнього розгляду розпочато 12 досудових розслідувань та вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності  притягнуто 40 осіб, до матеріальної відповідальності  – 85 осіб.

У 21 випадку до установ і організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень розпорядникам бюджетних коштів.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України від початку року надіслано відомості щодо 4 виявлених фінансових операцій, які підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 8,9 млн гривень.

Крім того, за результатами державних фінансових аудитів об’єкти контролю врахували 58 пропозиції і рекомендації, надані державними аудиторами, завдяки чому отримано економічний ефект (додану вартість) на суму майже 8,7 млн грн.

Прес-служба Управління Західного офісу

Держаудитслужби в Хмельницькій області

ОГОЛОШЕННЯ

27.11.2017

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області повідомляє, що з 4 по 8 грудня 2017 року з 10-00 до 16-00 год. в приміщенні управління буде надаватись безоплатна правова допомога малозабезпеченим верствам населення з питань реалізації і захисту прав людини в межах компетенції Державної аудиторської служби. Бажаючим прохання звертатись за адресою: м. Хмельницький, пров. Маяковського, 19/1; тел. (0382) 76-52-72.

Прес-служба

Управління Західного офісу Держаудитслужби

в Хмельницькій області

Аудитори Хмельниччини попередили порушень у сфері закупівель на 509 млн грн

03.11.2017

На сьогодні Держаудитслужба була і є одним з основних контролюючих органів в екосистемі закупівель. Незважаючи на це, необхідність існування державного фінансового контролю за проведенням закупівель не зменшилась, а навпаки зросла.

Держаудитслужба реалізує покладені на неї завдання у сфері контролю за закупівлями в межах своїх повноважень, у тому числі без виходу на об’єкт контролю шляхом аналізу інформації, розміщеної в електронній системі закупівель або отримання від замовника відповідної інформації. Таким чином  фахівці Держаудитслужбинамагаються в межах правового поля допомагати замовникам виявляти порушення та вчасно їх усувати.

Так, за 10 місяців фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби  в Хмельницькій області протягом січня- жовтня провели аналіз 151 процедури закупівель товарів, робіт та послуг (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів), загальною вартістю 717,6  млн гривень.

За результатами аналізу документів процедур закупівель у сфері публічних закупівель аудитори попередили порушення на загальну суму понад 509 млн гривень.

   Внаслідок виявлених порушень при здійсненні процедур публічних закупівель відмінено конкурсні торги в 78 випадках на суму понад 488 млн грн та розірвано 28 вже укладених договорів на суму 20,8 млн гривень.

Відшкодування втрат на понад 20 млн грн забезпечили аудитори Хмельниччини за 9 місяців 2017 року

06.10.2017

     За результатами проведення контрольних заходів фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом січня – вересня 2017 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 39,1 млн грн.

       Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат, в тому числі з урахуванням виявлених порушень у попередніх звітних періодах, на суму 20,2 млн грн., зокрема до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 3,9 млн грн.

       Матеріали 23 ревізій передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їхнього розгляду розпочато 12 досудових розслідувань та вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

         За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто 38 осіб, до матеріальної відповідальності – 85 осіб.

         У 21 випадку до установ і організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень розпорядникам бюджетних коштів.

         Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України від початку року надіслано відомості щодо 4 виявлених фінансових операцій, які підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 8,9 млн грн.

       Крім того, за результатами державних фінансових аудитів об’єкти контролю врахували 52 пропозиції і рекомендації, надані державними аудиторами, завдяки чому отримано економічний ефект (додану вартість) на суму майже 8,4 млн грн.

Аудит державного підприємства Новатор“ – аналіз діяльності та пропозиції до змін

02.10.2017

Працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області провели в плановому порядку державний фінансовий аудит діяльності одного з підприємств Державного концерну «Укроборонпром» – ДП “Новатор“, яке має стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

Загалом під час проведення аудиту виявлено недоотримання коштів та майна, упущених вигод на загальну суму понад 7,1 млн грн., непродуктивних витрат на суму 1,4 млн грн.

Так, внаслідок укладання та підписання ДП «Новатор» договорів комісії з ДК «Укрспецекспорт» та її дочірнім підприємством «Укрінмаш» на невигідних умовах, Підприємством втрачено можливість отримання доходу на суму 6,3 млн грн.

При збитковій діяльності державного підприємства у 2016 році допущено реалізацію комерційним структурам продукції (лічильники холодної води, ЛЕД світильники) нижче собівартості на загальну суму 0,5 млн грн та сплачено майже 0,1 млн грн. штрафних санкцій, пені, судового збору, нарахованого контролюючими органами за порушення законодавства.

При наявній дебіторській заборгованості впродовж 2016 року та поточного періоду 2017 року, Підприємство змушено було залучити кредитні кошти на суму 221,3млн грн., за користування якими сплатило понад 11,7 млн гривень.

За результатами проведеного аудиту керівництву ДП “Новатор“ надано 9 рекомендацій щодо підвищення ефективності управління коштами і майном та приведення його обліку і звітності у відповідність до вимог чинного законодавства, а також повідомлено орган управління Підприємства.

Про результати проведеного аудиту проінформовано правоохоронні органи.

 

Аудитори Хмельниччини провели зустріч з студентами Хмельницького національного університету

26.09.2017

22 вересня в Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області відбулась зустріч зі студентами факультету Економіки і управління Хмельницького національного університету.

“Проведення такого заходу має важливе значення для студентів нашого університету. Приємно, що аудитори відгукнулись на наше звернення.“ – сказав у вступному слові проректор з науково-педагогічної та наукової роботи Михайло Войнаренко.

В свою чергу начальник Управління Анатолій Марценюк, як випускник Хмельницького національного університету, наголосив на високому рівні науково-професійної підготовки Вишу та на своєму прикладі показав студентам можливості, які відкриває відповідальне ставлення до навчання.

   Заступник начальника Управління Сергій Москалець познайомив студентів з структурою та основними завданнями органів державного фінансового контролю та наголосив на зміні пріоритетних напрямів роботи Держаудитслужби.

Інформація, що була доведена до студентів, викликала неабияку зацікавленість учасників заходу. Зустріч пройшла у форматі дискусії, де кожен студент мав можливість задати питання та обговорити важливі аспекти роботи органів державного фінансового контролю.

Керівництво Управління сподівається, що такі зустрічі стануть традиційними і проводитимуться щорічно

 За 8 місяців 2017 року аудитори Хмельниччини забезпечили відшкодування втрат на 20 млн грн

11.09.2017

За результатами проведення ревізій та аудитів фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом січня – серпня 2017 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 38,7 млн. грн.

Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат, в тому числі з  урахуванням виявлених порушень у попередніх звітних періодах, на суму 19,9  млн. грн., зокрема до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 3,7 млн грн.

Так, за результатами державних фінансових аудитів об’єкти контролю врахували 48 пропозицій і рекомендацій, наданих державними аудиторами, завдяки чому отримано економічний ефект (додану вартість) на суму майже 7 млн грн.

Матеріали 22 ревізій передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їхнього розгляду розпочато 11 досудових розслідувань та вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності  притягнуто 34 особи, до матеріальної відповідальності  – 85 осіб.

У 21 випадку до установ і організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень розпорядникам бюджетних коштів.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України від початку року надіслано відомості щодо 4 виявлених фінансових операцій, які підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 8,9 млн грн.

Крім того, Управління Західного офісу Держаудитслужби у Хмельницькій області  повідомляє  про функціонування  телефону довіри”,  на який громадяни можуть повідомляти про відомі їм випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна за номерами (0-382) 76-57-56 – Управління Західного офісу Держаудитслужби у Хмельницькій області, (0-322) 255-41-88 – Західний офіс Держаудитслужби (м. Львів), (044) 425-38-18 – Державна аудиторська служба України (м. Київ).

Про вчинки працівників Управління, які мають ознаки корупційних дій  ви можете повідомляти за номерами (0-382) 653722 , (0322) 60-31-70.

 Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області

28.08.2017

Що приховують від ревізорів на Шепетівському районному спеціалізованому лісокомунальному підприємстві?

При виході працівників Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області на Шепетівське районне спеціалізоване лісокомунальне підприємство для проведення ревізії, директором підприємства Трофімчуком П.П. аудиторів не допущено до проведення контрольного заходу.

Здійснення ревізії передбачено Планом проведення заходів державного фінансового контролю Західного офісу Держаудитслужби.

Аудиторами складено Акт про неможливість проведення ревізії. Про не допуск працівників Управління Західного офісу в Хмельницькій області до виконання своїх службових обов’язків проінформовано Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області.

Звертає на себе увагу пасивність з даного питання засновника і органу управління даного підприємства – Шепетівської районної ради, яка укладає з директором контракт та контролює його виконання.

Варто зазначити, що в листопаді 2016 року лісокомунальне підприємство не допустило аудиторів до проведення державного фінансового аудиту діяльності.

Вищевказані дії керівника даного підприємства наводять на думку щодо стану справ у комунальних лісах Шепетівщини.

Виникає справедливе питання – чому керівник комунального підприємства та посадові особи Шепетівської районної ради перешкоджають, а не сприяють у проведенні заходу державного фінансового контролю, який полягає у перевірці та аналізі діяльності, фактичного стану справ щодо законного і ефективного використання державних та комунальних коштів і майна, правильності ведення бухгалтерського обліку і достовірності фінансової звітності, фактичної перевірки наявності матеріальних цінностей?

Прес-служба Управління Західного офісу в Хмельницькій області

Поля позначені (*) зірочкою обов'язкові для заповнення

Зверніть увага! Закон України Про звернення громадян.

×