Управління Західного офісу Держаудитслужби в області інформує

Порушень на суму 268 млн грн попередили у сфері закупівель хмельницькі аудитори протягом 7 місяців 2017 року

Протягом січня-липня 2017 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області на підставі інформації, оприлюдненої в електронній системі публічних закупівель, проаналізували 90 процедур державних закупівель на загальну суму 342,1 млн грн.

За результатами проведеної роботи державні аудитори попередили порушень законодавства у сфері закупівель на суму майже 268 млн грн.

Так, за рекомендаціями аудиторів відмінено конкурсні торги за 56 процедурами закупівель на суму майже 250 млн грн.

Крім того, забезпечено попередження фінансових порушень на суму 18 млн грн шляхом розірвання 16 укладених з порушеннями  договорів  на закупівлю товарів, робіт і послуг.

Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби

в Хмельницькій області

Відшкодування втрат держави майже на 20 млн грн забезпечили аудитори Хмельниччини за 7 місяців 2017 року

03.08.2017

Протягом січня – липня 2017 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області забезпечили відшкодування втрат держави на суму 19,6 млн грн, зокрема до бюджетів усіх рівнів надійшло 3,7 млн грн.

За результатами державних фінансових аудитів об’єкти контролю врахували 48 пропозицій і рекомендацій, наданих державними аудиторами, завдяки чому отримано економічний ефект (додану вартість) на суму майже 7 млн грн.

Матеріали 22 ревізій передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їхнього розгляду розпочато 11 досудових розслідувань та вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності  притягнуто 30 осіб.

У 21 випадку до установ і організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень розпорядникам бюджетних коштів.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України від початку року надіслано відомості щодо 4 виявлених фінансових операцій, які підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 8,9 млн грн.

Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби

в Хмельницькій області

 

Ревізори Хмельниччини перевірили Державний вищий навчальний заклад «Кам’янець-Подільський індустріальний коледж»

25.07.2017

Фахівцями Управління Західного офісу Держаудистлужби в Хмельницькій області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Державного вищого навчального закладу «Кам’янець-Подільський індустріальний коледж» за період з 01.01.2014 по 01.06.2017 року.

Загальна сума виявлених порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, становить понад 300 тис. грн.

Так, встановлено, що працівниками Коледжу виконані проектні роботи по розробці ділянок родовищ вапняків в Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області. Роботи проведено з порушенням Правил визначення вартості проектно-вишукувальних робіт, що призвело до втрат Коледжем коштів на суму 260 тис. грн.

Окрім цього, в ході ревізії працівниками Управління встановлено порушення порядку оплати індустріальним коледжем вартості енергоносіїв та комунальних послуг на суму майже 40 тис. грн.

За недотримання законодавства на трьох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

На адресу Кам’янець-Подільського індустріального коледжу направлено вимоги щодо усунення виявлених порушень.

Про результати ревізії проінформовано правоохоронні органи.

17.07.2017

Аудитори Хмельниччини протягом І півріччя виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 24 млн грн.

За результатами проведення ревізій та аудитів фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом 6-ти місяців поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 24,6 млн. грн.

Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат, в тому числі з урахуванням виявлених порушень у попередніх звітних періодах, на суму понад 11 млн. грн.

До бюджетів всіх рівнів надійшло коштів на суму понад 3,6 млн. грн.

За допущені фінансові порушення 26 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

За матеріалами 18 ревізій правоохоронні органи розпочали 11 досудових розслідувань та вручили 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано 16 фінансових санкцій у вигляді призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень розпорядникам бюджетних коштів.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України з початку року надіслано відомості щодо 4 виявлених фінансових операцій, які підлягають фінансовому моніторингу, на суму 8,9 млн. грн.

Економічний ефект від впровадження 34 пропозицій, наданих за результатами проведених державних фінансових аудитів становить майже 6,9 млн. грн.

05.07.2017

На Хмельниччині призначено нового керівника Держаудитслужби області

5 липня перший заступник Голови Держфінінспекції України Олександр Шкуропат представив хмельницьким державним аудиторам та фінансовим інспекторам нового керівника Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області Анатолія Марценюка.

У заході також взяли участь заступник начальника Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області Богдан Грицак, який протягом останніх чотирьох місяців виконував обов’язки начальника Управління на Хмельниччині та заступник голови – керівник апарату Хмельницької облдержадміністрації Юрій Бирка.

Богдан Грицак подякував працівникам Управління за співпрацю та висловив сподівання, що на чолі з новим керівником вони докладуть максимальних зусиль для якісного виконання поставлених завдань.

Під час свого виступу Олександр Шкуропат, зокрема, наголосив, що сьогодні державний фінансовий контроль спрямовано не лише на виявлення фінансових порушень, а найперше на попередження цих порушень, виявлення їхніх причин, на оцінку ефективного і результативного використання та збереження державних ресурсів.

Перший заступник Голови Держфінінспекції України висловив впевненість що працівники офісу докладуть максимальних зусиль для якісного виконання поставлених завдань у ефективній роботі Управління на чолі з новим керівником.

 

ГРАФІК

особистого прийому громадян та представників організацій в Управлінні Західного офісу

Державної аудиторської служби в Хмельницькій області  

Прізвище, ім’я, по батькові,посада

День прийому

Години прийому

Номер телефону для запису

В.о.начальника 

Грицак Богдан Олексійович

четвер900 – 1300

1345 – 1800

76-57-56
Заступник начальника

Москалець Сергій Андрійович

п’ятниця900 – 1300

1345 – 1645

76-57-56
Керівники відділів (секторів)

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області

вівторок

середа

900 – 1300

1345 – 1800

76-57-56

  Примітка. З питань особистого прийому звертатись за телефоном  76-57-56

13.06.2017

Аудитори Хмельниччини протягом пяти місяців виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 16 млн.  грн

За результатами проведення ревізій та аудитів фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом 5-ти місяців поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 16,5 млн. грн.

Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат, в тому числі з  урахуванням виявлених порушень у попередніх звітних періодах, на суму понад 10 млн. грн.

До бюджетів всіх рівнів надійшло коштів на суму понад 3,5 млн. грн.

За допущені фінансові порушення 24 особи притягнуто до адміністративної відповідальності.

За матеріалами 14 ревізій правоохоронні органи розпочали 11 досудових розслідувань та вручили 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано 16 фінансових санкцій у вигляді призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень розпорядникам бюджетних коштів.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України з початку  року надіслано відомості щодо 4 виявлених фінансових операцій, які  підлягають фінансовому моніторингу, на суму 8,9 млн. грн.

Економічний ефект від впровадження 29 пропозицій, наданих за результатами проведених державних фінансових аудитів становить майже 4,9 млн. грн.

Крім того, Управління  повідомляє  про функціонування  телефону довіри”, за яким громадяни можуть повідомляти про відомі їм випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна; номери телефонів довіри (0382) 76-57-56 – Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області, (032) 255-41-88 – Західний офіс Держаудитслужби (м. Львів), (044) 425-38-18 – Державна аудиторська служба України (м. Київ).

Про вчинки працівників Управління, які мають ознаки корупційних дій,  ви можете повідомляти за номерами (0-382) 653722 , (0322) 60-31-70.

Поля позначені (*) зірочкою обов'язкові для заповнення

Зверніть увага! Закон України Про звернення громадян.

×