Голова обласної ради Михайло Загородний здійснив робочу поїздку у Красилівський район

Разом із заступником керівника виконавчого апарату облради Тетяною Зеленко та директором Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олегом Фасолею Михайло Загородний відвідав Державний професійно-технічний навчальний заклад «Красилівський професійний ліцей».

Керівник навчального закладу Леся Маланчак поінформувала посадовців, що пріоритетним напрямком ліцею є надання освітніх послуг населенню та формування контингенту учнів з метою забезпечення потреб ринку праці регіону у робітничих кадрах. У навчальному закладі здійснюється підготовка слюсарів-ремонтників, штукатурів, малярів, кондитерів, кухарів, слюсарів з ремонту автомобілів та перукарів для ринку праці Красилівщини, який представлений  промисловими підприємствами та агропромисловими формуваннями.

Ця робоча поїздка була своєрідним підготовчим етапом проведення 20 червня цього року на базі Красилівського району Дня депутата, на якому йтиме мова не лише про перспективи діяльності місцевого професійно-технічного навчального закладу, а й про стан професійної освіти та забезпечення ринку праці кваліфікованими робітничими кадрами у Хмельницькій області загалом.