Хмельницький Центр ППК співпрацюватиме з Берлінською академією публічного управління в рамках Програми “U-LEAD з Європою”

16 березня у Хмельницькому центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю заступника керівника апарату обласної ради Тетяни Зеленко та заступника голови облдержадміністрації Валерія  Олійника відбулась зустріч представників європейських та українських навчальних закладів в рамках ознайомчого візиту з підготовки та підвищення кваліфікації у сфері публічного управління в рамках програми “U-LEAD з Європою”. За словами директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Миколи Баюка, метою цієї зустрічі є посилення інституційних партнерських проектів та встановлення тісних двосторонніх робочих відносин між українськими та закордонними партнерами, а саме: Берлінською академією публічного управнління та Хмельницьким ЦППК; Європейським університетом Віадріна та Запорізьким національним університетом; Малопольською школою публічного адміністрування та Вінницьким ЦППК.

У своєму вітальному слові Тетяна Зеленко акцетувала свою увагу на значному внеску керівництва та працівників Хмельницького Центру підвищення кваліфікації, як у процес децентралізації та створення об’єднаних територіальних громад області, так і в залученні міжнародних експертів, їх досвіду для реалізації проектів інституційного партнерства.

В ході проведення зустрічі представники даних європейських та українських навчальних закладів обговорили та сформулювали конкретні заходи, які будуть  реалізовані в рамках партнерських проектів. Кожен з проектів буде включати компоненти для підвищення якості навчального процесу. Двостороння співпраця буде посилена через ряд зустрічей, які сприятимуть спілкуванню між двома партнерами.

Довідка

Одним із завдань програми «U-LEAD з Європою» є підтримка сталого розвитку системи освіти та професійної підготовки у сфері публічного управління та адміністрування. У зв’язку з цим Програма ініціювала дослідження, яке було присвячене оцінці поточних і потенційних можливостей установ, які проводять навчання для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. На основі критеріїв даного рейтингу було визначено 3 навчальних заклади для подальшої співпраці у сфері інституційного партнерства, а саме: Хмельницький Центр ППК, Вінницький Центр ППК та Запорізький національний університет. Ці заклади були відібрані як пілотні для впровадження проектів інституційного партнерства.

Дане інституційне партнерство є ініціативою Twinning, підтриманою U-LEAD в рамках якої українські навчальні заклади співпрацюють з подібними освітніми структурами з ЄС. Ця ініціатива спрямована на посилення інституційних спроможностей вітчизняних навчальних закладів у сфері публічного управління.

 

 

попередня статтяДепутати завершили працювати у постійних комісіях
наступна статтяПитання фінансування галузі охорони здоров’я є пріоритетним у роботі обласної влади