Керівники області зустрілися з представниками місії CANADEM

Сьогодні відбулася зустріч голови обласної ради Михайла Загородного та голови облдержадміністрації Вадима Лозового з представниками місії Canadem, яка забезпечуватиме участь іноземних спостерігачів у виборах Президента України 31 березня 2019 року. 

Учасники зустрічі – довгострокові спостерігачі за виборами Роман Мец (Roman Mec) та Стефані Бевськи (Stephanie Bewski) обговорили з керівництвом краю ситуацію з ходом підготовки до виборів та забезпечення всіх мешканців у реалізації виборчого права.

Очільник обласної ради Михайло Загородний зазначив, що Хмельниччина з точки зору підготовки та матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць краю до виборів готова.

За словами Михайла Васильовича, органи місцевого самоврядування здійснюють системну роботу з уточнення списків виборців. Ведеться інформаційна робота щодо максимальної активності виборців у виборах Президента України.

«Хмельниччина, як і вся Україна, рухається у правильно обраному європейському напрямку. Впевнений, що вибори пройдуть максимально прозоро, відкрито і без порушень», – сказав очільник облради.

Представники місії Canadem переконалися у тому, що органи місцевого самоврядування та виконавчої влади краю всебічно сприяє у організаційних питаннях процесу, всі кандидати мають однаковий доступ до місць встановлення політичної реклами тощо.

Особливу увагу представники місії звернули на можливість повноцінно брати участь у виборах переселенців з Донбасу.

Орієнтовна кількість виборців у Хмельницькій області, за даними ЦВК, орієнтовно складає 995714 осіб. Кількість виборчих дільниць – 1535.