Хмельницьким поліцейським вручили ключі від 18 нових автівок

5 березня на майдані Незалежності за участю заступника керівника апарату обласної ради Тетяни Зеленко, голови облдержадміністрації Олександра Корнійчука, заступника Хмельницького міського голови Андрія Бондаренка відбулось урочисте вручення службового автотранспорту особовому складу груп реагування патрульної поліції відділів та відділень поліції Головного управління Національної поліції Хмельницької області.

Ключі від вісімнадцяти новеньких автомобілів, а це – 13 легковики Skoda Rapid, 4 позашляховики Renault Duster та автобус ISUZU – вручив правоохоронцям голова ГУ НПУ в Хмельницькій області Василь Віконський.

У своєму вітальному слові Тетяна Зеленко висловила сподівання, що такі зміни позитивно впливатимуть на роботу поліцейських та дозволять більш оперативно прибувати на місце виклику.

«Крок за кроком, цеглинка за цеглинкою ми будуємо оновлену правоохоронну систему у нашій державі, яка також оновлюється. І як результат, досить високий відсоток громадян визнають роботу поліцейських позитивною. А це, в свою чергу, вимагає від вас ще більш відповідального виконання своїх обовязків, – зазначила Тетяна Іванівна. – Я вірю, що ці нові автомобілі стануть у великій нагоді для посилення охорони громадського порядку нашої області».

Службовий транспорт освятив священик. Одразу після урочистої події автомобілі рушили нести службу в районах області.