Конкурс на посаду директора Новоушицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату буде оголошено повторно

   14 червня за участю першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук відбулось засідання конкурсної комісії для визначення кандидата на посаду директора Новоушицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Хмельницької обласної ради.

Загалом, на цю посаду претендувало троє осіб: Віктор Барчишен, Пелагія (Поліна) Сивун та Світлана Чорноконь. У ході засідання членами комісії були опрацьовані подані кандидатами документи. За результатами голосування до участі у конкурсі допущено лише Світлану Чорноконь, яка нині тимчасово виконує обов’язки директора цього закладу. Інших двох кандидатів через невідповідність кваліфікаційним вимогам не допущено до участі у конкурсі.

Члени комісії провели співбесіду зі Світланою Чорноконь, заслухали її бачення щодо розвитку закладу на найближчі роки. Однак, за результатами голосування, цю кандидатуру на посаду директора закладу конкурсна комісія не підтримала.

Отож, за результатами засідання, члени комісії рекомендують голові обласної ради оголосити повторний конкурс на заміщення вакантної посади директора Новоушицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Хмельницької обласної ради.

Також конкурсна комісія планує здійснити виїзд до Новоушицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Хмельницької обласної ради для ознайомлення з роботою закладу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: