Конкурсна комісія визначила переможців на посади керівників двох комунальних закладів обласної ради

29 травня за участі першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук відбулось засідання конкурсної комісії для визначення кандидатів на посади директорів комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти» та Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Члени конкурсної комісії у складі депутатів обласної ради, а також працівників управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату облради опрацювали подані кандидатами документи, визначили їх відповідність кваліфікаційним вимогам.

Так, за рішенням комісії допущено до конкурсу  єдиного кандидата на посаду директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти» Олега Федорчука та двох кандидатів на посаду директора Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – Наталію Колесник та Анатолія Рибачка. Однак, двоє із чотирьох раніше заявлених кандидатів (Людмила та Якубова та Ігор Кукурудза) написали заяви щодо зняття своїх кандидатур із розгляду, а один із кандидатів (Анатолій Рибачок) не з’явився на засідання конкурсної комісії.

Отож, за результатами співбесід з  присутніми кандидатами на посаду директорів даних комунальних закладів, члени комісії визначили переможцями – Олега Федорчука та Наталію Колесник.

Враховуючи рішення конкурсної комісії, протокол засідання та кандидатури переможців конкурсів направлено голові обласної ради для винесення питання про призначення на розгляд депутатів на черговій дев’ятнадцятій сесії облради, пленарне засідання якої заплановано на 14 червня ц.р.

Під час розгляду інших питань порядку денного члени конкурсної комісії вирішили рекомендувати голові обласної ради прийняти розпорядження про відміну конкурсів на заміщення вакантних посад директорів Вовковинецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради, Новоушицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Хмельницької обласної ради, Плужнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів та Кам’янець-Подільської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Славутинка» Хмельницької обласної ради.