Конкурсна комісія визначила переможця на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я» Хмельницької обласної ради

 

20 червня за участі  першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук відбулося засідання конкурсної комісії для визначення кандидата на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я» Хмельницької обласної ради.

До обласної ради надійшли заяви від двох претендентів на посаду директора: Небесної Людмили Федорівни та Ткачук Наталії Євгенівни.

Далі було заслухано конкурсні пропозиції та проведено співбесіди з учасниками конкурсу, за результатами якого відбулось голосування по кожній з кандидатур.

Обидва претенденти набрали однакову кількість голосів членів конкурсної комісії. Однак, відповідно до Постанови КМУ від 27.12.2017 року № 1094 у разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого.

Отож, переможцем конкурсу визначено Наталію Ткачук, яка очолює Деражнянське районне лабораторне відділення Державної Установи “Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України”.

Кандидатуру Наталії Євгеніївни подано на розгляд голові обласної ради для винесення питання про її призначення на розгляд чергової сесії.

Онлайн трансляція засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я» Хмельницької обласної ради.

ПРОТОКОЛ № 2

ПРОТОКОЛ № 3