Голова Хмельницької обласної ради

Загородний М

Шановні мешканці та гості Подільського краю !

         Радий вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Хмельницької обласної ради. Сподіваюсь, що кожен з вас знайде на сайті потрібну і корисну інформацію, адже цей інформаційний портал створено для отримання достовірної, оперативної та різнобічної інформації про діяльність депутатського корпусу, президії, постійних комісій обласної ради, про ухвалені радою рішення з актуальних для забезпечення життєдіяльності територіальних громад сіл, селищ і міст регіону питань, про діяльність структурних підрозділів виконавчого апарату обласної ради, а також події та анонси запланованих заходів.

      Переконаний, що веб-сайт Хмельницької обласної ради буде корисним представникам громадських організацій, політичних партій, журналістам та кожному громадянину з активною життєвою позицією.

    Ми живемо у чудовому куточку України – на Хмельниччині. Кожен з нас, безумовно, гордиться цим. Саме тому всією територіальною громадою маємо щоденно дбати про наш рідний край і бути його патріотами. Адже всі ми спільно творимо історію та літопис нашого чудового Поділля. І кожен з нас є господарем нашої малої батьківщини, тому маємо дбати про її благополуччя, своєю працею примножувати її велич, аби залишити нашим нащадкам мальовничу, багату і щасливу подільську землю.

Голова Хмельницької обласної ради

Михайло Загородний

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поля позначені (*) зірочкою обов'язкові для заповнення

Зверніть увага! Закон України Про звернення громадян.

×

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: