Михайло Загородний провів прийом громадян

9 липня голова обласної ради Михайло Загородний  провів прийом громадян з особистих питань. У розмові з очільником вищого самоврядного органу влади Хмельницької області мешканці просили матеріальної допомоги на лікування, акцентували увагу на житлових, майнових питаннях, проблемах  житлово-комунального господарства.

Під час прийому порушено питання щодо відкриття відділення гемодіалізу у Полонському районі. Наразі в громаді нараховується 17 таких хворих і відкриття відділення для проведення цієї процедури на місці, у Полонному, досить актуальне для мешканців.

Завітав на прийом до голови і депутат обласної ради Олександр Дехтярук, який нині тимчасово виконує обов’язки заступника голови облдержадміністрації. До Олександра Миколайовича, як до обранця, неодноразово звертаються мешканці його виборчого округу задля вирішення своїх соціально-побутових питань.

Традиційно найчастіше у своїх зверненнях до влади  люди потребують матеріальної допомоги, скаржаться на невиплату пільг, просять допомогти здійснити перерахунок пенсій, отримати кошти на лікування.

Порушені під час прийому громадян питання будуть взяті на контроль та спрямовані у відповідні підрозділи виконавчої і представницької влади для вжиття необхідних заходів.

Особистий прийом громадян  головою обласної ради та його заступниками здійснюється згідно з затвердженим графіком.