Михайло Загородний зустрівся із представниками Товариства Червоного Хреста України

Голова обласної ради Михайло Загородний провів зустріч з виконуючим обов’язки Президента Товариства Червоного Хреста України Миколою Поліщуком та генеральним директором Національного Комітету Товариства Червоного Хреста України Лілією Білоус.

Метою візиту керівників Товариства на Хмельниччину є ознайомлення із поточною діяльністю обласної організації Товариства Червоного Хреста України і перспективою зміцнення її кадрового потенціалу для покращення статутної діяльності організації з надання допомоги вразливим категоріям населення області.

Очільники Товариства Червоного Хреста України розповіли Михайлу Загородному про діяльність Товариства, метою якого  є захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил і органам охорони здоров’я, сприяння органам державної влади України у їхній діяльності в гуманітарній сфері.

Червоний Хрест – це складова Міжнародного руху Червоного Хреста та Червоного півмісяця. Станом на сьогоднішній день у 191 країні світу є національне товариство або Червоного хреста, або Червоного Півмісяця.

 

Стратегією Товариства Червоного Хреста України на 2018-2020 роки є 4 принципи. Зокрема, це розвиток діяльності з попередження та реагування на надзвичайні ситуації для забезпечення допомоги населенню, яке є постраждалим та потребуючим допомоги у разі виникнення надзвичайної ситуації, розвиток програм охорони здоров’я та опіки над людьми із вразливих верств населення, укріплення потенціалу у сфері комунікації та співпраці для якісного забезпечення та висвітлення діяльності Товариства та забезпечення сталого постійного поступового організаційного розвитку Товариства.

У теперішні часи суттєво змінюються процеси у державі, які напрацьовувалися протягом років незалежної України. Процеси децентралізації в країні спрямовують їх діяльність на підтримку та розвиток представництв Товариства Червоного Хреста України на місцях, в районах, містах, територіальних громадах. Товариство потребує реформування, яке передбачає сталий розвиток основних напрямів діяльності і послуг, що відповідають потребам вразливих верств населення.

Товариство Червоного Хреста ставить за мету впровадження поступових змін у всіх напрямках діяльності, аби мати можливість прозоро та інформативно звітувати про свою діяльність, створювати та розвивати такі напрямки як мобілізація ресурсів та фандрейзинг, впровадження сучасних технологій, особливо у сфері комунікацій, бухгалтерського та складського обліку, відновлення розвитку кадрового потенціалу та продовження забезпечувати становлення волонтерства в Товаристві як основи для забезпечення цілісності Червоного Хреста України.