Мово моя, душа голосна України

Ми переконані, що немає жодного справжнього українця, який би не був зачарований мелодійністю та душевністю нашої мови. Мова – це велике національне надбання, у ній досвід, мрії та сподівання мільйонів людей.

Любити, вивчати, шанувати та примножувати здобутки української мови та писемності навчалися читачі обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка на літературно-мистецькому святі «Мово моя, душа голосна України». Напередодні Дня української писемності та мови старшокласники НВО №5  познайомилися з легендарною постаттю Нестора Літописця,  дізналися про важкий та тернистий шлях становлення української мови, пригадали визначних класиків літератури.

Читачі взяли участь у мовних конкурсах і вікторинах: «Знавець української мови», «Влучно та вірно», «Словограй» та інші. Відеоролики «Говори українською», «Рідне слово звучи…» надали можливість дітям насолодитися барвами літературного слова та усвідомити його значимість для суспільства. Також старшокласники висловлювали власні думки щодо значення мови у житті свідомих громадян, запевняючи, що любити і вивчати рідну мову обов’язок кожного.

За матеріалами обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка