На Хмельниччині стартував обласний етап Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри “ДЖУРА”

12 червня заступник голови обласної ради Валерій Лесков взяв участь в урочистому відкритті обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Традиційно обласний етап збирає переможців міських та районних етапів у мальовничому куточку Хмельницької області поблизу Державного історико-культурного заповідника «Самчики» у Старокостянтинівському районі.

У своєму вітальному слові Валерій Лесков наголосив на важливості цієї гри для національно-патріотичного та духовного виховання учнівської молоді на ідеях та традиціях козацького лицарства.   «Я щиро вітаю учасників гри – юних патріотів і бажаю кожному з них успіхів, наполегливої і справедливої боротьби у грі та радощів від перемоги», – зазначив Валерій Олександрович.

Впродовж п’яти днів більше двох десятків команд, так званих роїв, з різних куточків Хмельниччини демонструватимуть вправність та гострий розум. Програма обласного етапу «Джури» включає різноманітні види змагань та конкурсів культурно-просвітницького, військово-спортивного та туристсько-краєзнавчого спрямування. Це і конкурс строю і пісні, виконання стрільб з пневматичної гвинтівки, подолання перешкод на пересіченій місцевості, змагання з надання першої долікарської допомоги, різні квести, інтелектуальні ігри-вікторини на знання історії України.

За останні роки протистояння на сході України військово-патріотична гра «Джура» набула особливого значення. І цьогоріч до юних учасників змагання приїхали спецпризначенці. Військовослужбовці привезли зразки спорядження та озброєння, продемонстрували свої військові навики.

16 червня відбудеться офіційне закриття обласного етапу змагань та нагородження переможців. Одна з команд, яка покаже найкращі результати у видах та конкурсах обласного етапу гри, буде делегована для участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі “ДЖУРА”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: