Національна академія оголошує прийом слухачів на навчання у 2018 році

Національна академія державного управління при Президентові України оголошує прийом слухачів для підготовки фахівців освітнього ступеня магістр за спеціальністю: “Публічне управління та адміністрування” на денну, вечірню та заочну форми навчання за державним замовленням та за договором.

На навчання на конкурсній основі приймаються громадяни України, які мають вищу освіту (документ про вищу освіту встановленого зразка).

Прийом документів від вступників відбуватиметься з 2 квітня по 1 червня 2018 року – до національної академії (м.Київ) та  по 16 червня – до регіональних інститутів державного управління, вступні екзамени будуть проходити з 11 по 23 червня 2018 року.

Посадові особи місцевого самоврядування, які перебувають на виборних посадах, направляються на навчання за рішенням відповідних рад.

Детальніше

Також 21 квітня 2018 року з 11.00 в Національній академії за адресою: м.Київ, вул. Антона Цедіка, 20 відбудеться День відкритих дверей. Програмою заходів передбачено зустріч із керівництвом Національної академії, завідувачами кафедр, професорами, викладачами, слухачами, а також пробне комп’ютерне тестування з державно-управлінських, соціально-економічних, політико-правових, історико-культурних питань та іноземної мови.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у Дні відкритих дверей та вступати на навчання до Національної академії.