Навчаються спеціалісти з питань бібліотечного обслуговування дітей області

На базі обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г. Шевченка заступники директорів центральної бібліотечної системи з питань обслуговування дітей – завідуючі районними, міськими, селищними бібліотеками для дітей та представники центральних бібліотек об’єднаних територіальних громад Хмельницької області стали учасниками триденного фокус-семінару «Бібліотечне обслуговування дітей в умовах адміністративно-територіального реформування: нова реальність, нові рішення».

У його роботі також взяли участь головний спеціаліст управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Н.Власюк, юрисконсульт відокремленого підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування О.Крикун, спеціалісти з питань освіти та культури Лісовогринівецької та Меджибізької ОТГ Л.Купельський, М.Нігрей, директор обласної універсальної наукової бібліотеки К.Чабан та вчений секретар Н.Синиця.

На семінарі під час тренінгу, круглого столу, креатин-майстерні, професійного діалогу були розглянуті питання організації діяльності бібліотек в умовах реформування, а представники бібліотек для дітей ОТГ поділились  практичним досвідом співпраці з владою.

У рамках бібліотечного туризму учасники навчання вивчили досвід роботи бібліотек Летичівської селищної ОТГ, Вінницької обласної бібліотеки для дітей ім. І.Я.Франка та центральної міської бібліотеки для дітей і юнацтва. Нові ідеї та інноваційні рішення, корисний досвід, отримані на семінарі, допоможуть спеціалістам якісно здійснювати  бібліотечне обслуговування дітей в сучасній бібліотеці.

 

За даними обласної бібліотеки

для дітей імені Т.Г. Шевченка