Обговорили питання подальшого відновлення Хмельницького аеропорту

Сьогодні за участю голови обласної ради Михайла Загородного, голови облдержадміністрації Вадима Лозового та Хмельницького міського голови Олександра Симчишина відбулася робоча нарада щодо подальших кроків відновлення комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький».

У нараді взяли участь начальник управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради Едуард Монастирський, начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної ради Сергій Циц, директор комунального підприємства Валерій Сорока та заступник Хмельницького міського голови Володимир Гончарук.

Під час зустрічі було обговорено питання співфінансування відновлення Хмельницького летовища з обласного і міського бюджетів.
Окрім того, учасники наради проаналізували юридичні складові можливості створення ефективної наглядової ради КП «Аеропорт Хмельницький».

Для обласної ради та облдержадміністрації відновлення роботи Хмельницького аеропорту є одним із пріоритетів діяльності. У грудні 2017 року на пленарному засіданні сімнадцятої сесії обласної ради депутати прийняли Програму відновлення та розвитку КП “Аеропорт Хмельницький” на 2018-2022 роки із загальним фінансуванням 724,5 млн. гривень. Впродовж минулого року за кошти обласного бюджету у сумі 3,5 млн.грн. розпочато поточний та капітальний ремонти злітно-посадкової смуги, контрольно-пропускного пункту, пожежного депо, адміністративного приміщення. Також було залучено близько 1 млн. грн з місцевих бюджетів та коштів суб’єктів господарювання.

На реконструкцію злітно-посадкової смуги комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» Міністерство інфраструктури України планує виділити 375 мільйонів гривень. Саме виконання цих робіт внесено окремим пунктом до проекту плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року.