Обласна рада привітала резервістів області з професійним святом

18 травня в Україні відзначають День резервіста. Відповідний Указ ще у квітні цього року підписав Президент України. І от сьогодні, напередодні відзначення, в приміщенні Хмельницького гарнізонного будинку офіцерів відбулись урочисті заходи. Резервістів краю зі святом  привітав заступник голови обласної ради Валерій Лесков.

У своєму вітальному слові Валерій Олександрович наголосив на важливій ролі військових запасу  у справі захисту Вітчизни.
Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі – запорука миру, спокою і щасливого майбуття на рідній землі! Бажаю усім вам міцного здоров’я, мирного неба, професійних успіхів та твердої віри в світле майбутнє нашої держави!”, – зазначив посадовець.

Не обійшлось сьогодні і без подарунків. За сумлінне проходження служби у військовому резерві, постійну і систематичну участь в заняттях з військової підготовки, підтримання на належному рівні своїх військових навичок грамотами обласної ради Валерій Лесков нагородив військовослужбовців військової частини  А7043, а саме – підполковника Валентина Бігуса, майора запасу Миколу Завацького, лейтенанта запасу Василя Гуліватого та солдата запасу Михайла Цимбалюка.

Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт.