Обласна рада розглянула документи претендента на посаду директора Хмельницького музичного коледжу ім. В.І. Заремби

20 червня відбулось засідання комісії  для розгляду документів претендента на посаду директора Хмельницького музичного коледжу ім. В.І. Заремби. До складу комісії  увійшли голова постійної депутатської комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму Інна Ящук, начальник управління культури облдержадміністрації Ірина Трунова, представники управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради.

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» розпорядженням голови обласної ради оголошено конкурс на заміщення посади директора Хмельницького музичного коледжу ім. В.І. Заремби. Для участі у конкурсі у встановлений термін до 15 червня 2018 року надійшли документи від діючого керівника закладу Віктора Бернацького.

У ході засідання члени комісії опрацювали документи, подані кандидатом та визначили їх відповідність вимогам Закону України «Про освіту».

Отже, комісія вирішила запропонувати голові обласної ради Михайлу Загородному внести до Хмельницького музичного коледжу ім. В.І. Заремби кандидатуру претендента Віктора Бернацького, , яка відповідає вимогам Закону України «Про вищу освіту» для голосування на виборах на посаду директора Хмельницького музичного коледжу ім. В.І. Заремби, які відбудуться 27 червня 2018 року.