Обласна влада привітала журналістів краю з професійним святом

6 червня в Україні відзначають День журналіста. Цьогоріч урочистості відбулися на території Державного історико-культурного заповідника «Межибіж».

Сьогодні, з нагоди свята заступник керівника апарату обласної ради Тетяна Зеленко та заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина привітали працівників друкованих та електронних засобів масової інформації, для кого оперативність, об’єктивність, неупередженість, достовірність, факти, інформація – це  не просто слова, а стиль життя.

Вітаючи представників ЗМІ, Тетяна Іванівна побажала представникам засобів масової інформації бути успішними у своїй професії.

«Маю за честь від імені керівництва обласної ради привітати кращих представників засобів масової інформації області, так звану “четверту владу”. Висловлюю слова шани і подяки за вашу принципову патріотичну позицію та аргументоване слово»,- наголосила посадовець.

Низку журналістів було відзначено й керівництвом облдержадміністрації.

Учасників урочистого зібрання, а в їх особі всіх журналістів краю, також привітав голова обласної організації Національної спілки журналістів України Петро Лічман, який після офіційного привітання вручив Диплом лауреату обласної премії імені Дмитра Прилюка за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики у 2019 році Миколі Руцькому.

А голова обласної організації Національної спілки письменників України Петро Маліш вручив Диплом лауреата обласної премії імені Миколи Федунця за кращу поетичну збірку Неонілі Яніцькій.

Для усіх учасників урочистостей директор заповідника Олег Погорілець провів екскурсію Державним історико-культурним заповідником «Межибіж».