Обласна влада вшанувала захисників України

6 грудня військовослужбовці відзначають своє професійне свято.

Напередодні Дня Збройних сил України та  26-ї річниці їх створення урочисті збори відбулись у Хмельницькій обласній філармонії, де зібралися ветерани Збройних сил, солдати, сержанти, прапорщики і офіцери хмельницького гарнізону.

Збройні сили України стали надійним гарантом національної безпеки, суверенітету та незалежності держави. Значний внесок у цю справу роблять військові частини хмельницького гарнізону, які складі Збройних сил України беруть участь у антитерористичній операції, демонструючи мужність і героїзм у боротьбі з російським агресором.

Кращих з кращих захисників держави сьогодні вітали голова обласної ради Михайло Загородний, голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук та Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Відкрив урочистості, начальник Хмельницького військового гарнізону полковник Сергій Присяжнюк відзначив високий рівень бойової підготовки військових частин Хмельниччини та висловив вдячність владі та громаді за підтримку у вирішенні організаційних і матеріальних питань військовослужбовців.

Михайло Загородний привітав військових з професійним святом та подякував їм за патріотизм, мужність і самовідданість при виконанні почесного і відповідального обов’язку із забезпечення оборони нашої держави.

 «Сьогодні у важких, виснажливих боях з терористами створюється сучасне національне військо. Воно міцне не лише зброєю та хистом, а й потужним моральним і патріотичним духом, підтримкою всього суспільства, – наголосив керманич області у своєму вітальному слові. –  Наші Збройні сили – це здобуток і заслуга мільйонів українців, істинних патріотів держави, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії. Саме українські воїни виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу – найвища честь та обов’язок».

З нагоди свята кращих військовослужбовців було відзначено Грамотами обласної ради та цінними подарунками.

Начальник Хмельницького військового гарнізону полковник Сергій Присяжнюк за сприяння збройним силам  нагородив голову обласної ради Михайла Загородного Почесною відзнакою командувача військ оперативного командування “Захід”.

Після офіційної частини заходу відбувся святковий концерт за участю творчих колективів області.