Очікувана перемога

Протягом тижня, від 6 до 12 липня 2017 року у селі Роздольному Каланчацького району Херсонської області відбувся V Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Магія танцю» на базі дитячого оздоровчого табору «Дивосвіт». Участь у заході взяли юні таланти з Сумської, Хмельницької та Херсонської областей.

Колективи у своїх виступах демонстрували знання та вміння у різних напрямках дитячої, сучасної, народної та класичної хореографії, збереження національних традицій та народних витоків мистецтва, класичної школи та кращі зразки сучасних напрямків. Діти демонстрували яскраві й емоційні виступи, мали змогу спілкуватися, познайомитися,  здружитися та навчатися на прикладі один одного.

За підтримки Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді у заході взяв участь неодноразовий переможець  обласних, всеукраїнських та міжнародних масових заходів Народний художній колектив ансамбль сучасного танцю «Апельсин» Кам’янець-Подільського центру дитячої та юнацької творчості, керівником якого є преміант Верховної Ради України – Алла Пащенко.

 Колектив вкотре підкорив висококваліфіковане  журі та був нагороджений найвищою відзнакою фестивалю – дипломом  Гран-Прі.

За матеріалами Хмельницького обласного центру

науково-технічної творчості учнівської молоді