Оголошення. Засідання конкурсних комісій

14 червня 2017 року відбудуться засідання конкурсних комісій:

  • о 10.00, у кабінеті 243 для визначення кандидата на посаду директора Новоушицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Хмельницької обласної ради.
  • о 14.00, у кабінеті 243 для визначення кандидатів на посади директорів Зяньковецького психоневрологічного інтернату, Мазниківського  будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Черчецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Білогірського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Китайгородського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Старокривинського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.

Порядок денний:

  1. Опрацювання поданих кандидатами документів, визначення відповідності їх порядку проведення конкурсу та про допуск кандидатів до участі у конкурсі.
  2. Проведення співбесід з учасниками конкурсу, визначення кандидатів на зазначені посади – переможців конкурсу та подання цих кандидатур на розгляд голові обласної ради для винесення питання про призначення на розгляд обласної ради

 

Поля позначені (*) зірочкою обов'язкові для заповнення

Зверніть увага! Закон України Про звернення громадян.

×