Оголошення. Засідання конкурсних комісій

14 червня 2017 року відбудуться засідання конкурсних комісій:

  • о 10.00, у кабінеті 243 для визначення кандидата на посаду директора Новоушицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Хмельницької обласної ради.
  • о 14.00, у кабінеті 243 для визначення кандидатів на посади директорів Зяньковецького психоневрологічного інтернату, Мазниківського  будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Черчецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Білогірського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Китайгородського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Старокривинського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.

Порядок денний:

  1. Опрацювання поданих кандидатами документів, визначення відповідності їх порядку проведення конкурсу та про допуск кандидатів до участі у конкурсі.
  2. Проведення співбесід з учасниками конкурсу, визначення кандидатів на зазначені посади – переможців конкурсу та подання цих кандидатур на розгляд голові обласної ради для винесення питання про призначення на розгляд обласної ради

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: