Питання чергової сесії проаналізували члени президії обласної ради

Відповідно до розпорядження голови обласної ради на 21 червня заплановано проведення пленарного засідання двадцять шостої сесії облради.

Сьогодні, 18 червня, на засіданні президії голови постійних комісій, керівники депутатських фракцій і груп під керівництвом голови облради Михайла Загородного проаналізували проект порядку денного та узгодили напрацьовані під час сесійного процесу постійними комісіями ради пропозиції та зауваження до переліку питань чергової сесії.

У засіданні президії взяли участь заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина, заступник голови обласної ради Валерій Лесков, заступник керівника виконавчого апарату облради Тетяна Зеленко, керуючий справами виконавчого апарату облради Валентина Поліщук, керівники структурних підрозділів виконавчого апарату обласної ради та облдержадміністрації.

Проект порядку денного складається із понад п′ятдесяти питань.

На розгляд депутатам пропонуються проекти рішень, які стосуються кадрових призначень керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Хмельницької області.

Частина порядку денного складають депутатські запити, яких на сьогоднішній день на контролі обласної ради знаходиться 41. На черговій двадцять шостій сесії депутати – автори запитів погодили зняття з розгляду дев′яти звернень. Окрім того, у міжсесійний період надійшло від депутатів ще вісім запитів з різних сфер життєдіяльності. Разом з тим, на сьогоднішньому засіданні члени президії погодили включення до порядку денного сесії ще одного запиту депутата Олександра Савчука про виділення коштів з обласного бюджету на будівництво водозабірної свердловини у селі Вишневе Чемеровецького району.

Водночас, сесію планується затвердити нову антикорупційну програму Хмельницької обласної ради на 2019 рік. Окрім того, передбачається внести зміни до п′яти регіональних програм – фінансової підтримки об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області на 2018- 2022 роки, проведення обласного конкурсу мікропроектів сталого місцевого розвитку у Хмельницькій області на 2017-2020 роки, забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів, створення сприятливих умов платникам податків та належного їх обслуговування на 2017-2021 роки, збереження об’єктів культурної спадщини Хмельницької області на 2015-2020 роки та обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2021 роки. Заслухають депутати інформації про хід виконання восьми регіональних програм.

Окремим блоком представлені питання, які стосуються врегулювання питань об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Хмельницької області, серед яких – проекти рішень про план розвитку мережі закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області, про реорганізацію комунальних закладів охорони здоров’я, про зміну типу та перейменування навчальних закладів – Шепетівського медичного училища та Кам′янець-Подільського медичного училища.

Крім цього, депутатам запропоновано до розгляду чотири проекти звернень до центральних органів влади.