Питання чергової сесії проаналізували члени президії обласної ради

Відповідно до розпорядження голови обласної ради на 21 грудня заплановано проведення пленарного засідання двадцять третьої сесії облради.

Сьогодні, 18 грудня, на засіданні президії голови постійних комісій, керівники депутатських фракцій і груп під керівництвом першого заступника голови облради Неоніли Андрійчук проаналізували проект порядку денного та попередньо узгодили напрацьовані в ході сесійного процесу постійними комісіями ради пропозиції та зауваження до переліку питань чергової сесії.

Проект порядку денного складається із понад шістдесяти питань різних сфер життєдіяльності, серед яких ключовим є розгляд проекту обласного бюджету Хмельницької області на 2019 рік.

Окрім того, депутатами планується затвердити програму соціально-економічного розвитку області на наступний рік, а також схвалити чотири нових обласних програми.

Окремим блоком представлені проекти рішень щодо призначення шести керівників закладів соціального захисту населення обласної комунальної власності.

Більше двох десятків складають проекти рішень, що врегульовують питання обласної комунальної власності, погодження надання спеціальних дозволів на користування надрами тощо.

Разом з тим, три проекти рішень, а саме – про погодження надання приватному акціонерному товариству «МАЙДАН-ВИЛЬСЬКИЙ КОМБІНАТ ВОГНЕТРИВІВ» спеціального дозволу на користування надрами, про погодження надання товариству з обмеженою відповідальністю «Марковецький кар’єр» спеціального дозволу на користування надрами та про надання товариству з обмеженою відповідальністю «МОНОЛІТ–КРИВИН» гірничого відводу для розробки родовища пісків «Завитні-1» за ініціативи підприємств не будуть включені до порядку денного пленарного засідання сесії у зв’язку з необхідністю доопрацювання.

У засіданні президії взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, заступник голови обласної ради Валерій Лесков, заступник керівника виконавчого апарату облради Тетяна Зеленко, керуючий справами виконавчого апарату облради Валентина Поліщук, керівники структурних підрозділів виконавчого апарату обласної ради та облдержадміністрації.