Постійні комісії обласної ради розпочали розгляд проектів рішень дев’ятнадцятої сесії

Відповідно до розпорядження голови обласної ради Михайла Загородного 14 червня цього року відбудеться пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії облради. І сьогодні депутати розпочали розгляд питань порядку денного у постійних комісіях.
Засідання постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв’язку провів Юрій Завальнюк. Під головуванням Вячеслава Антонюка проекти рішень сесії розглянули члени постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології.

На розгляд депутатів винесено більше півсотні питань порядку денного.

Порядок денний чергової сесії включає чимало кадрових призначень. Так, за результатами засідань конкурсних комісій, пропонується до затвердження на посаду директора Базалійського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів Аллу Коломійчук, директора Вереміївського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів Світлану Побережну, директора Лісоводського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів Олену Маринчук, директора Новокостянинівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів Володимира Смутка, директора Самчиківського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів Анатолія Бродського, директора Смотрицького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів Бориса Сумина, директора Зяньковецького психоневрологічного інтернату Поліни Вешньовської, директора Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Наталії Колесник та директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти» Олега Федорчука.

Блок питань стосуЄться врегулювання питань комунальної власності, погодження надання гірничих відводів або дозволів на користування надрами.

Депутати планують розглянути і звіт голови облдержадміністрації про здійснення ОДА делегованих їй обласною радою повноважень.

Більше десятка питань – це проекти рішень щодо виконання обласних програм або внесення змін до діючих обласних програм.

У роботі постійних комісій взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний, перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, заступник керівника виконавчого апарату Тетяна Зеленко та керуючий справами виконавчого апарату облради Валентина Поліщук.

Завтра постійні комісії продовжать свою роботу.

Графік засідань постійних комісій