Відомості про проведення консультацій з громадськістю

Співпраця з громадськістю ніколи раніше не була такою тісною, як впродовж останнього року після Революції гідності. Представники громадських осередків не лише присутні на пленарних засіданнях ради та засіданнях постійних комісій, інших заходах, які організовує та проводить обласна рада, а й  беруть активну безпосередню участь у підготовці проектів окремих рішень ради, сприяють донесенню думки громадян до депутатського корпусу обласної ради.
У вирі суспільно-політичних подій найпомітнішими були такі громадські організації як Хмельницька обласна Рада Майдану, Громадянська оборона Хмельниччини, Асоціація ринків м. Хмельницький, обласна Рада ветеранів війни та праці, Хмельницька обласна організація ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та інші об’єднання.
Особливе місце і особливу повагу за підтримку наших захисників, їхніх родин, біженців з окупованих територій заслуговують волонтери та волонтерські організації і благодійні фонди.
Обласна рада завжди з розумінням сприяє реалізації цікавих ініціатив творчих спілок. Зокрема, своїм рішенням депутати підтримали подання обласної організації Національної спілки письменників України щодо заснування обласної літературної премії імені Миколи Федунця   за кращу поетичну збірку. Не залишилося поза увагою депутатського корпусу і звернення колективу обласного художнього музею про започаткування обласного дитячого конкурсу юних художників імені Людмили Мазур «Подільська палітра».
Утвердження України неможливе без розвитку професійних видів спорту та фізкультурного руху. На жаль, за останні роки на Хмельниччині в силу економічної кризи та інших негативних явищ спостерігається невтішна тенденція зникнення професійних клубів з ігрових видів спорту. В противагу цьому процесу є розвиток професійного футзального клубу «Спортлідер+», який за п’ять років став взірцем успішного розвитку клубної спортивної інфраструктури й сьогодні посідає другу сходинку у турнірній таблиці Екстра-ліги України. Лише за кошти інвесторів та за власні кошти клубу було проведено реконструкцію спорткомплексу обласного управління МВС, який наразі відповідає усім вимогам щодо проведення змагань всеукраїнського рівня, створено ДЮСШ, у якій нині займається 120 дітей у п’яти вікових групах, проводиться чемпіонат області з футзалу за участю 64 команд, а також реалізується ряд інших спортивно-благодійних програм та акцій. Спостерігаючи реальні успіхи клубу, я, і як голова обласної ради, і як президент Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, усіляко підтримував розвиток цього популярного виду спорту на Хмельниччині.
Говорячи про діяльність на теренах області такої кількості політичних та громадських організацій, варто зазначити, що далеко не усі з них ведуть активну роботу. Важливо інше – щоб діяльність кожної з них у більшій чи меншій мірі була спрямована, насамперед,  на утвердження демократичних принципів, прав і свобод громадян, не виходила за рамки конституційних норм та сприяла об’єднанню та зміцненню нашої соборної України.