Працівників водного господарства привітали з професійним святом

Щороку в першу неділю червня працівники водного господарства святкують свій професійний день. Сьогодні  під час урочистостих зборів працівників Хмельницького обласного управління водних ресурсів від імені голови обласної ради Михайла Загородного привітав начальник відділу внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення ради виконавчого апарату ради Віктор Ніконішин.

Разом з побажаннями стабільності та всіх гараздів посадовець вручив окремим працівниками Грамоти обласної ради та цінні подарунки.

 Начальник обласного управління водних ресурсів Юрій Димінський зазначив, всі працівники відомства від керівника до рядового працівника спрямовують всі зусилля на те, аби стан водних ресурсів в області був якісний і досяг оптимального стану.

Хмельницьке обласне управління водних ресурсів у межах своїх повноважень забезпечує на території області вирішення таких завдань як забезпечення експлуатації загальнодержавних і міжгосподарських державних меліоративних систем, управління водними ресурсами, проведення моніторингу стану поверхневих водних ресурсів, моніторинг меліорованих і прилеглих до них земель та захист від шкідливої дії вод.

Інформація про діяльність Хмельницького облводресурсів за 2017 рік