Представники турецької будівельної компанії зацікавлені у співпраці з Хмельниччиною

Голова обласної ради Михайло Загородний та голова облдержадміністрації Вадим Лозовий зустрілися з представниками турецької будівельної компанії «MTE YAPI TICARET ANONIM SIRKETI».

Іноземці презентували свою діяльність та виразили свою зацікавленість будувати соціальні об’єкти у Хмельницькій області.

Під час зустрічі йшлося про подальші перспективи й можливості щодо майбутньої співпраці.

Голова обласної ради Михайло Загородний зазначив, що з державного бюджету на реконструкцію доріг місцевого значення області передбачено 460 млн. гривень. Однак, не завжди можна знайти підрядника, який би якісно освоїв кошти на будівельні роботи. За словами очільника області, на перспективу обласна влада зацікавлена у ефективній співпраці з турецькою компанією, однак умовами виконання робіт на реалізованих об’єктах є якість.

Генеральний директор компанії «MTE YAPI TICARET ANONIM SIRKETI» Хусеін Юзбашіоглу зауважив, що компанія забезпечена всією необхідною технікою та має в своєму підпорядкуванні 1,5 тисячі персоналу, 60 з яких висококваліфіковані інженери, та вбачає можливість будівництва на теренах області не лише автомобільних доріг, а й може комплексно підходити  до спорудження таких вагомих об’єктів як фабрики, лікарні, стадіони та аеропорти тощо.

Варто зазначити, що напрямки співпраці з турецькою компанією «MTE YAPI TICARET ANONIM SIRKETI» вже мають Вінницька, Волинська, Львівська та Тернопільська області.

У зустрічі також взяли участь представники структурних підрозділів обласної ради та облдержадміністрації, Хмельницької торгово-промислової палати, ДП «Хмельницький облавтодор», ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» – начальник Служби автомобільних доріг в області.