Привітання голови обласної ради з 587-ю річницею міста Хмельницький

Шановні мешканці та гості славного міста Хмельницький!

         Прийміть найщиріші вітання від депутатів обласної ради, від мене особисто з прекрасним святом – Днем міста Хмельницький!

         Напевно, немає такого хмельничанина, який би не любив свого міста, яке, незважаючи на усі складнощі сьогодення, розбудовується, розвивається, молодіє та живе своїм багатогранним життям.  

         Сьогодні Хмельницький – обласний центр, місто розвинутої промисловості, соціальної сфери, місто, яке славиться високими здобутками у галузі освіти і науки, досягненнями у спорті та мистецтві.

         І все це стало можливим завдяки вашим зусиллям і невтомній праці. Адже саме ви – найбільше багатство Хмельницького – щирі, працьовиті, високодуховні – робітники і науковці, підприємці, медики, освітяни, ветерани та молодь. І сьогодні кожен із вас з гордістю може сказати: «Я – хмельничанин!».

         Тож нехай зростає і надалі в мирі, любові та достатку наш славний Хмельницький, хай множаться його і ваші щасливі літа на славу рідному краю та Україні!

         У цей святковий день щиро вітаю усіх хмельничан із днем народження водночас древнього і молодого міста над Бугом!

         Вітаю кожну родину, бо День рідного міста – це свято кожної сім’ї. І нехай воно буде для вас світлим і радісним! Натхнення та успіхів у всіх ваших справах задля добробуту та розбудови нашого славного міста!

         З Днем народження, Хмельницький!

Зі святом, дорогі хмельничани!

 З найщирішими побажаннями, голова обласної ради  Михайло Загородний

 

29 вересня 2018 року