Привітання голови Хмельницької обласної ради Михайла Загородного з Новим роком та Різдвом Христовим

  Шановні подоляни!

          Щиро вітаю вас з Новим 2018-им роком та Різдвом Христовим!

         Рік, що відходить в історію, відкрив у кожному з нас нові сили та патріотичні почуття, згуртував, дав можливість вистояти і здійснити багато важливих справ задля майбутнього України. Нехай усі негаразди та проблеми залишаться у минулому.

         У прийдешньому році нас чекають нові завдання та виклики і найголовніші з них – збереження цілісності нашої держави та повернення миру на рідну землю. Кожен з нас повинен працювати і творити на благо України задля майбутнього наших дітей.

Сьогодні Хмельниччина є лідером з впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, в результаті якої на території області діє 39 об’єднаних територіальних громад. Саме завдяки державній підтримці, за рахунок бюджетної децентралізації об’єднані територіальні громади отримують додаткові можливості та стають спроможними вирішувати власні нагальні питання, розвиваються об’єкти інфраструктури, привабливими та комфортними стають наші міста та села. Разом з тим, ще необхідно зробити якісні масштабні зміни у реформуванні інших сфер життєдіяльності суспільства. Це головний пріоритет року, реалізація якого потребує нових, сучасних та європейських підходів.

Нехай наступний 2018 рік буде щедрим на яскраві та гарні події, цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги, які нададуть наснаги, оптимізму та наповнять ваші серця запалом на довгі роки.

         У Новому році бажаю вам миру, добробуту, віри в себе та надії на світле й щасливе майбуття нашої держави. Подаруйте своїм близьким найдорожче та найцінніше – любов, турботу та увагу.

         Нехай Різдвяні свята принесуть вашим родинам Господнє благословення, а сяйво різдвяної ялинки зігріє ваші серця. Нехай у ваших оселях назавжди запанують достаток, мир та злагода!

         З Новим роком та Різдвом Христовим!

         Христос народився!

         Славімо Його!

З повагою та найщирішими побажаннями

голова Хмельницької обласної ради  Михайло Загородний

Відеопривітання голови Хмельницької обласної ради Михайла Загородного