Проекти рішень чотирнадцятої сесії обласної ради, пленарне засідання якої заплановано на 13 липня 2017 року

Про депутатський запит ПЕРЕЙМИ Анатолія Анатолійовича та БЕРЕГОВОЇ Оксани Віталіївни щодо співфінансування виконання робіт із забезпечення питною водою окремих населених пунктів Деражнянського району.

Про депутатський запит ХАРКАВОГО Миколи Олександровича щодо розв’язання проблеми, яка виникла внаслідок накопичення мелясних відходів на ДП «Довжоцький спиртовий завод».

Про депутатський запит ХАРКАВОГО Миколи Олександровича щодо проблем, пов’язаних з нераціональним використанням та відтворенням водних біоресурсів (браконьєрство, незаконний вилов риби) на території Хмельницької області та проведення заходів з їх вирішення

Про депутатський запит ЛЕБЕДИНСЬКОГО Віктора Вікторовича щодо виділення з обласного бюджету коштів на проведення робіт із завершення будівництва Будинку культури на 500 місць в смт Теофіполь Хмельницької області.

Про депутатський запит ІВАЩУКА Сергія Петровича щодо виділення коштів на реконструкцію водогону у с.Хорошів Білогірського району Хмельницької області.

Про депутатський запит ГНАТЮКА Миколи Григоровича щодо неналежного надання медичної допомоги учаснику бойових дій Вігелю Федору Валерійовичу лікарями Старокостянтинівської центральної районної лікарні.

Про депутатський запит ТКАЧЕНКО Уляни Юріївни щодо відкриття філії відділення екстракорпоральної детоксикації Хмельницької обласної лікарні у Дунаєвецькому районі

Про депутатський запит СКРИНЧУКА Олега Леонідовича, ПРИСЯЖНОГО Володимира Броніславовича, ЗАВАЛЬНЮКА Юрія Анатолійовича, АТАМАНЧУКА Анатолія Івановича щодо виділення коштів на придбання сучасного ультразвукового приладу для Чемеровецької центральної районної лікарні.

Про депутатський запит ЯНЧУКА Миколи Андрійовича, ЛАТИНСЬКОГО Едуарда Владиславовича, ЗАВРОЦЬКОГО Олександра Івановича, БАНДИРСЬКОГО Віталія Анатолійовича, САЛАНСЬКОГО Анатолія Миколайовича, ЧУБАРЯ Віктора Миколайовича, ЗОЗУЛІ Сергія Володимировича, ЖВАЛЮКА Миколи Володимировича щодо розробки та прийняття програми матеріально – технічної модернізації та структурної перебудови Хмельницької обласної лікарні.

Про депутатський запит ПАНЧУКА Анатолія Анатолійовича щодо продовження до 2018 року обласної програми соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції та членів їх сімей, які зареєстровані в Хмельницькій області і передбачення в ній одноразової матеріальної допомоги в сумі по 50 тис. гривень кожній сім’ї військовослужбовців, які мають статус полонених або зниклих безвісти.

Про депутатський запит БРУХНОВОЇ Лілії Степанівни, ГЛАДУНЯКА Івана Васильовича щодо створення умов для соціальної та психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції, в тому числі надання їм фінансової допомоги у здобутті вищої невійськової освіти

Про депутатський запит ІВАЩУКА Сергія Петровича та ОЛИЦЬКОГО Миколи Васильовича щодо ситуації, яка склалася навколо земельних ділянок населених пунктів області, що використовуються під пасовища.

Про депутатський запит СКРИНЧУКА Олега Леонідовича, ПРИСЯЖНОГО Володимира Броніславовича, ЗАВАЛЬНЮКА Юрія Анатолійовича щодо надання інформації стосовно виділення земельних ділянок (ОСГ) жителям Чемеровецького району

Про депутатський запит САВЧУКА Олександра Петровича щодо вжиття заходів із захисту права жителів сіл Зарічанка, Драганівка Чемеровецького району на земельні ділянки та усунення порушень у сфері раціонального використання і відтворення природних ресурсів

Про депутатський запит МИШКА Володимира Васильовича щодо вжиття заходів у відповідності до чинного законодавства з питання надання в оренду та суборенду земельної ділянки водного фонду, розташованої у с. Баламутівка Ярмолинецького району Хмельницької області

Про депутатський запит ШУТЯКА Андрія Васильовича щодо вжиття заходів, спрямованих на припинення масових порушень прав селян – власників землі (паїв) сіл Сутківці, Боднарівка, Лисівка Ярмолинецького району посадовими особами СТОВ «Берегиня» с. Сутківці Ярмолинецького району і ПП «Аграрна компанія 2004» с. Попівці Волочиського району

Про депутатський запит ШУТЯКА Андрія Васильовича щодо вжиття заходів, спрямованих на припинення порушень прав жителів с.Москалівка Ярмолинецького району посадовими особами групи компаній Vitagro

Про депутатський запит ОЛУЙКА Віталія Миколайовича щодо ситуації, яка склалася навколо Хмельницького обласного комунального підприємства «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти».

Про депутатський запит ХАРКАВОГО Миколи Олександровича та ОЛУЙКА Віталія Миколайовича щодо ситуації, яка склалася навколо аварійно-небезпечної ділянки дороги на трасі Житомир – Кам’янець-Подільський.

Про депутатський запит ІВАЩУКА Сергія Петровича і СПІВАКА Олександра Михайловича щодо роботи Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області та ДП «Хмельницький облавтодор» з питань будівництва та експлуатації доріг.

Про депутатський запит ЛОЗОВОГО Вадима Миколайовича та  КУХАРУК Наталії Леонідівни щодо надання обласній раді графіка виконання ремонтних робіт (капітального та поточного ремонтів)  з відновлення автошляху М-12 Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка Службою автомобільних доріг у Хмельницькій області

Про депутатський запит СТРОЯНОВСЬКОГО Василя Станіславовича щодо проведення капітального ремонту автошляху на відрізку дороги Скала-Подільська – Кам’янець-Подільський.

Про депутатський запит ДЕХТЯРУКА Олександра Миколайовича щодо законності виконання будівельних робіт на території Хмельницької музичної школи №1.

Про депутатський запит ДЯЧУКА Миколи Миколайовича щодо роботи комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

Про депутатський запит ХАРКАВОГО Миколи Олександровича щодо законності підстав утримання та охорони на території комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» літаків, що належать приватним компаніям.

Про депутатський запит ВАСИЛИК Тетяни Павлівни щодо виділення коштів на будівництво третьої додаткової розвантажувальної підстанції та заміну опор ліній електропередач по вул. Покровській у с. Гриценки Красилівського району Хмельницької області.

Про депутатський запит ХАРКАВОГО Миколи Олександровича щодо законності буріння та експлуатації свердловин, які знаходяться на полях, орендованих ПП «Аграрна компанія 2004» у с. Свіршківці Чемеровецького району.

Про депутатський запит ІВАЩУКА Сергія Петровича та ОЛИЦЬКОГО Миколи Васильовича щодо повернення частини збитків, понесених господарством «Маяк» Полонського району.

Про депутатський запит БОЙКА Михайла Дмитровича щодо виділення коштів з обласного бюджету на проведення робіт з реалізації проекту «РП на реконструкцію вуличних мереж водопроводу по вул. ім. Академіка Шпака, Молодіжна, Подільська, Сонячна, Яблунева в с. Дашківці Віньковецького району Хмельницької області».

Про депутатський запит ПАЛІЯ Олександра Володимировича щодо повернення майна до комунальної власності Хмельницької обласної ради.

Про депутатський запит ЛУЧКОВА Дмитра Олександровича щодо покращення житлово-побутових умов срібній призерці Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро Комащук Аліні Іванівні.

Про депутатський запит ЯЦКОВА Бориса Олександровича щодо законності проведення реконструкції квартири №1 по вул. Шевченка, БОС 7, у м. Ізяслав.

Про депутатський запит САЛАНСЬКОГО Анатолія Миколайовича щодо ситуації, яка склалася навколо земельних ділянок, виділених для ведення особистого селянського господарства за межами с. Писарівка Волочиського району.

Про депутатський запит КОВАЛЬ Наталії Михайлівни щодо ситуації, яка склалася у м. Нетішин внаслідок виготовлення деревного вугілля.

Про депутатський запит ЯЩУК Інни Петрівни, ВАСИЛИК Тетяни Павлівни щодо завершення будівництва школи у селі Корчик Шепетівського району.

Про депутатський запит ЛЕБЕДИНСЬКОГО Віктора Вікторовича, ПРОКОПЧУКА Володимира Олександровича щодо вжиття заходів з усунення незадовільного стану автомобільних доріг у Теофіпольському районі на відрізку автошляху Дмитрівка – Немиринці – Молотьків.

Про депутатський запит ВИШНЕВСЬКОЇ Наталії Миколаївни щодо врегулювання ситуації, яка склалася навколо ПАТ «Сільгосптехніка», розташованого у м. Дунаївці, вул. Шевченка, 115.

Про депутатський запит ВИШНЕВСЬКОЇ Наталії Миколаївни щодо вжиття заходів, спрямованих на виявлення проблем та правопорушень у сфері лісового господарства Хмельницької області.

Про депутатський запит КИРИЛЮКА Івана Івановича щодо вжиття заходів з урегулювання ситуації, яка склалася в колективі Ярмолинецького професійного ліцею в зв’язку з недостатнім фінансуванням закладу.

Про депутатський запит БОЙКА Михайла Дмитровича щодо вжиття заходів з розслідування факту отруєння поголів’я великої рогатої худоби в смт Віньківці.

Про депутатський запит ДРАГАНА Олександра Васильовича, КОВАЛЬ Наталії Михайлівни, АНТОНЮКА Вячеслава Вікторовича, ЯЩУК Інни Петрівни, ЯНЧУКА Миколи Андрійовича, БРУХНОВОЇ Лілії Степанівни щодо проведення офіційних заходів на теренах Хмельницької області державною мовою.

Про депутатський запит ХАРКАВОГО Миколи Олександровича щодо вжиття заходів, спрямованих на розв’язання проблем, які виникають внаслідок впливу великовагового транспорту на стан автомобільних доріг Хмельниччини

Про звіт постійної комісії обласної ради з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології.

Звіт

Про звіт постійної комісії обласної ради з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування.

Звіт

Про звіт постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв’язку.

Звіт

Про звіт постійної комісії обласної ради з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин.

Звіт

Про звіт постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту та туризму.

Звіт

Про звіт постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення.

Звіт

Про звіт постійної комісії обласної ради з питань децентралізації, регіонального розвитку та комунальної власності.

Звіт

Про звіт постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів.

Звіт

Про затвердження розпоряджень голови обласної ради

Про призначення директора Мазниківського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів

Про призначення директора Китайгородського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів

Про внесення змін до Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області

Про виконання програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2016 рік.

Додаток

Про внесення змін до програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2017 рік.

Додаток

Про виконання регіональної програми підвищення енергоефективності Хмельницької області на 2011 – 2016 роки.

Додаток

Порядок використання коштів обласного бюджету, що виділяються на відшкодування з обласного бюджету частини відсотків по кредитах, залучених фізичними особами, ОСББ, ЖБК на впровадження енергозберігаючих заходів

Додаток

Про Порядок використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва

Додаток

Про Порядок використання коштів обласного бюджету, що виділяються на часткове відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів

Додаток

Про виконання обласної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013 – 2016 роки.

Додаток 1

Додаток 2

Про виконання обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року.

Додаток

Про виконання обласної програми соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції та членів їх сімей, які зареєстровані в Хмельницькій області.

Додаток

Про обласну програму соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції та членів їх сімей, які зареєстровані в Хмельницькій області.

Додаток 1

Додаток 2

Про виконання Програми протидії тероризму у Хмельницькій області на 2016 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Про виконання програми моніторингу довкілля Хмельницької області на 2011 – 2016 роки.

Додаток 1

Додаток 2

Про хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області на 2016 – 2020 роки.

Додаток 1

Додаток 2

Про внесення змін до програми охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області на 2016-2020 роки.

Додаток до рішення

Додаток 1

Додаток 2

Обгрунтування

Про хід виконання у 2016 році цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділі пожежної охорони у Хмельницькій області на 2016 – 2020 роки.

Додаток

Про хід виконання обласної програми правової освіти населення на 2016 – 2020 роки.

Додаток

Про внесення змін до обласної програми правової освіти населення на 2016 – 2020 роки.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Про хід виконання програми розвитку краєзнавства в Хмельницькій області на період до 2020 року.

Додаток 1

Додаток 2

Про хід виконання обласної програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів житлового та громадського призначення на 2012 – 2017 роки.

Додаток

Про хід виконання у 2016 році програми зайнятості населення Хмельницької області на період до 2017 року.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Про інформацію Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області та ДП «Хмельницький облавтодор» про стан будівництва, експлуатації доріг та заходів з їх покращення і безпеки руху у Хмельницькій області

Додаток

Про внесення змін до обласної програми щодо комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький»

Текст Програми

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Про затвердження Антикорупційної програми Хмельницької обласної ради на 2017 рік

Додаток

Про погодження надання товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕВАТОР БУД ІНВЕСТ» спеціального дозволу на користування надрами.

Про пропозицію Державної служби геології та надр України щодо включення Липівської ділянки надр до переліку ділянок надр, дозволи на користування якими виставляються на аукціон

Про пропозицію Державної служби геології та надр України щодо включення ділянки надр «Довга» до переліку ділянок надр, дозволи на користування якими виставляються на аукціон

Про пропозицію Державної служби геології та надр України щодо включення Кадиївської ділянки надр до переліку ділянок надр, дозволи на користування якими виставляються на аукціон

Про погодження надання товариству з обмеженою відповідальністю «ПОЛОНСЬКИЙ ГРАНІТНИЙ КАР’ЄР» спеціального дозволу на користування надрами

Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей з балансу підприємств, закладів та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області

Додаток

Про припинення шляхом ліквідації Хмельницького обласного виробничо-технічного центру стандартизації, метрології і якості «Облагростандарт»

Про затвердження Положення про матеріальне стимулювання працівників виконавчого апарату Хмельницької обласної ради

Додаток

Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України та Верховної Ради України щодо виключення із законодавства України дискримінаційних норм, якими запроваджено е-декларування для громадських організацій

Звернення