Проекти рішень чергової (позачергової) сесій

Проекти рішень одинадцятої сесії обласної ради, пленарне засідання якої заплановано на 23 березня 2017 року

10.02.2017

1. Звіт голови обласної ради Загородного М.В.

Звiт

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

2. Про затвердження розпорядження голови обласної ради від 13 січня 2017 року № 3/2017-о «Про звільнення Касяндрука Олександра Петровича з посади головного лікаря Хмельницького обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом».

3. Про затвердження розпорядження першого заступника голови обласної ради від 19 грудня 2016 року № 158/2016-о «Про звільнення Юлик Олени Олександрівни з посади начальника Хмельницького обласного інформаційно-аналітичного центру охорони здоров’я».

4. Про затвердження розпорядження першого заступника голови обласної ради від 20 грудня 2016 року № 165/2016-о «Про звільнення Козлової Олени Володимирівни з посади директора Кам’янець-Подільської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Славутинка» Хмельницької обласної ради.

5. Про затвердження розпорядження першого заступника голови обласної ради від 26 грудня 2016 року № 172/2016-о «Про звільнення Іванчука Володимира Івановича з посади головного лікаря Хмельницької обласної психіатричної лікарні № 3».

6. Про затвердження розпорядження голови обласної ради «Про звільнення Охоти Олени Анатолії з посади директора Білогірського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів».

7. Про призначення Блідного Михайла Ростиславовича на посаду генерального директора Хмельницького обласного підприємства по заготівлях і постачанню палива населенню, комунально-побутовим підприємствам і установам «Облпаливо»

8. Про внесення змін до Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.

 9. Звіт про виконання обласного бюджету за 2016 рік

Пояснювальна записка

Додаток 1

Додаток 2

10. Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік.

Пояснювальна записка

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Додаток 8

11. Про виконання програми діяльності Хмельницького обласного контактного центру.

Додаток

12. Про виконання Програми розвитку земельних відносин у Хмельницькій області на 2011 – 2015 роки.

Додаток 1

Додаток 2

13.  Про інформацію Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області про розгляд звернень учасників антитерористичної операції та сімей загиблих щодо відведення їм земельних ділянок.

14. Про виконання програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2012 – 2016 роки.

Звіт

Додаток 1

15. Про програму розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2017 – 2021 роки.

Програма

Пояснювальна записка

Паспорт Програми

Додаток 1

Додаток 2

16. Про виконання програми науково-технічного та інноваційного розвитку Хмельницької області на 2012-2015 роки.

Звіт

Додаток 1 до звіту

Додаток 2 до звіту

17. Про програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2017 – 2018 роки.

Додаток 1

Додаток 2

18.  Про програму підвищення енергоефективності Хмельницької області на 2017-2021 роки.

Додаток

19. Про внесення змін до обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2018 року.

Додаток

Паспорт

20. Про внесення змін до програми централізованого забезпечення медичних закладів дороговартісним медичним обладнанням, медикаментами та виробами медичного призначення на 2016-2018 роки.

Додаток

21. Про хід виконання обласної програми поліпшення кінообслуговування населення Хмельницької області на 2013-2017 роки.

Додаток 1

Додаток 2

22. Про хід виконання програми збереження об’єктів культурної спадщини у Хмельницькій області на 2015 – 2020 роки.

Додаток

23. Про хід виконання програми розвитку рибного господарства Хмельницької області на 2013 – 2017 роки.

Додаток

24. Про хід виконання програми розвитку водного господарства Хмельницької області до 2021 року.

Додаток

25. Про Програму сприяння якісній бойовій підготовці військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, які розташовані на території Хмельницької області, на 2017 рік

Програма

Додаток 1

Додаток 2

Пояснювальна записка

26. Про хід виконання обласної програми фінансової підтримки комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький».

Звіт

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

27. Про внесення змін до обласної програми фінансової підтримки комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький».

Програма

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

28. Про погодження пропозиції Державної служби геології та надр України щодо включення Каштанівської ділянки надр до переліку ділянок надр, дозволи на користування якими виставляються на аукціон.

29. Про відмову у погодженні пропозиції Державної служби геології та надр України щодо включення ділянки надр «Довга» до переліку ділянок надр, дозволи на користування якими виставляються на аукціон

30. Про погодження надання Красилівському підприємству водопровідно-каналізаційного господарства спеціального дозволу на користування надрами.

31. Про погодження надання товариству з обмеженою відповідальністю санаторій «Лісова пісня» спеціального дозволу на користування надрами.

32. Про надання приватному підприємству «Лагуна Поділля» гірничого відводу для розробки Новокостянтинівського родовища суглинків.

Додаток

33. Про Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів госпрозрахункових об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області

ПОРЯДОК

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

34. Про внесення змін до рішення обласної ради від 19 жовтня 2011 року № 17-6/2011 «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області, управління якими здійснює Хмельницька обласна рада».

Додаток

35. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Чемеровецького району.

36. Про безоплатну передачу квартир із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність територіальної громади міста Хмельницький.

37. Про внесення змін до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.

38. Про будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні.

39. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження БОСАКА Сергія Григоровича Почесною грамотою Верховної Ради України.

40. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження ЧУДІНОВА Віктора Миколайовича Почесною грамотою Верховної Ради України.

41.  Про внесення змін до плану роботи обласної ради на 2017 рік.

Додаток

42. Про звіт постійної комісії обласної ради з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування (голова комісії – Савчук О.П.).

Звіт

43.  Про звіт постійної комісії обласної ради з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології (голова комісії – Фрідман А.Д.).

Звіт комісії

44.  Про звіт постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту та туризму (голова комісії – Ящук І.П.).

Звіт

45. Про звіт постійної комісії обласної ради з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин (голова комісії – Мастій В.В.).

Звіт комісії

46. Про підтримку звернення Івано-Франківської обласної ради щодо відхилення законопроекту № 4010а «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис)».

47. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо запровадження нормативної бази для переходу оплати газу відповідно до тепловіддачі.

Текст Звернення

48. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Прем’єр-міністра України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо збагачення борошна фолієвою кислотою з метою профілактики вад невральної трубки.

Текст Звернення

49. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо торговельної блокади тимчасово окупованих територій.

Текст Звернення

50. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

51. Про депутатський запит Гладуняка Івана Васильовича та Коваль Наталії Михайлівни щодо кризової ситуації, яка склалася в Державному закладі «Спеціалізована медико-санітарна частина № 4 Міністерства охорони здоров’я України» в м.Нетішин.ДЧ

53. Про депутатський запит ОЛУЙКА Віталія Миколайовича щодо вжиття невідкладних заходів з припинення діяльності на території Хмельницької області «народних підприємств» та «народних підприємців».

54. Про депутатський запит Дячука Миколи Миколайовича щодо роботи комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

55. Про депутатський запит Харкавого Миколи Олександровича щодо ситуації, яка склалася навколо реалізації пайового фонду майна колективного сільськогосподарського підприємства ССЗ «Вільховецька» (Чемеровецький район).

56. Про депутатський запит Харкавого Миколи Олександровича щодо законності підстав утримання та охорони на території комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» літаків, що належать приватним компаніям.

57. Про депутатський запит Харкавого Миколи Олександровича щодо розв’язання проблеми, яка виникла внаслідок накопичення мелясних відходів на ДП «Довжоцький спиртовий завод».

58. Про депутатський запит Лебединського Віктора Вікторовича щодо виділення з обласного бюджету коштів на проведення робіт із завершення будівництва Будинку культури на 500 місць в смт Теофіполь Хмельницької області.

59. Про депутатський запит Бойка Михайла Дмитровича щодо прийняття Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів регіонального розвитку у Хмельницькій області на 2016-2020 роки.

60. Про депутатський запит Харкавого Миколи Олександровича щодо проблем, пов’язаних з нераціональним використанням та відтворенням водних біоресурсів (браконьєрство, незаконний вилов риби) на території Хмельницької області та проведення заходів з їх вирішення.

61. Про депутатський запит Мишка Володимира Васильовича щодо вжиття заходів у відповідності до чинного законодавства з питання надання в оренду та суборенду земельної ділянки водного фонду, розташованої у с. Баламутівка Ярмолинецького району Хмельницької області.

62. Про депутатський запит Василик Тетяни Павлівни щодо виділення коштів на будівництво вуличних мереж водопроводу у с.Закриниччя Красилівського району Хмельницької області.

65. Про депутатський запит Харкавого Миколи Олександровича щодо законності буріння та експлуатації свердловин, які знаходяться на полях, орендованих ПП «Аграрна компанія 2004» у с. Свіршківці Чемеровецького району.

66. Про депутатський запит Гнатюка Миколи Григоровича щодо неналежного надання медичної допомоги учаснику бойових дій Вігелю Федору Валерійовичу лікарями Старокостянтинівської центральної районної лікарні.

67. Про депутатський запит Харкавого Миколи Олександровича та Олуйка Віталія Миколайовича щодо ситуації, яка склалася навколо аварійно-небезпечної ділянки дороги на трасі Житомир – Кам’янець – Подільський.

68. Про депутатський запит ДЯЧУКА Миколи Миколайовича щодо забезпечення належного прокурорського нагляду за додержанням законів під час проведення досудового розслідування кримінального провадження №4201620000000149 від 30.09.2016 за ч.2 ст.365 КК України за фактом побиття працівниками поліції, незаконного затримання, доставлення до відділу поліції та неправомірного утримання учасників мирної акції протесту 29.09.2016 року в смт. Білогір’я Хмельницької області.

69. Про депутатський запит Іващука Сергія Петровича та Білявця Олега Петровича щодо ситуації, яка склалася на автошляхах області у зв’язку із забрудненням доріг клейкою сумішшю переробленого цукрового буряку.

70. Про депутатський запит Лучкова Дмитра Олександровича щодо покращення житлово-побутових умов срібній призерці Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро Комащук Аліні Іванівні.

71. Про депутатський запит Іващука Сергія Петровича щодо виділення коштів на реконструкцію водогону у с.Хорошів Білогірського району Хмельницької області.

72. Про депутатський запит Дехтярука Олександра Миколайовича щодо законності виконання будівельних робіт на території Хмельницької музичної школи №1.

73. Про депутатський запит Ткаченко Уляни Юріївни щодо відкриття філії відділення екстракорпоральної детоксикації у Дунаєвецькому районі Хмельницької області.ї

74. Про депутатський запит Перейми Анатолія Анатолійовича та Берегової Оксани Віталіївни щодо співфінансування виконання робіт із забезпечення питною водою окремих населених пунктів Деражнянського району.

75. Про депутатський запит Іващука Сергія Петровича і Співака Олександра Михайловича щодо роботи Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області та ДП «Хмельницький облавтодор» з питань будівництва та експлуатації доріг.

76. Про депутатський запит Моцного Миколи Івановича щодо ситуації, яка склалася навколо навчального корпусу та спортивного майданчика, розташованих за адресою: м.Хмельницький, провул. Володимирський,12 і знаходяться в користуванні Хмельницького університету управління та права.

78. Про депутатський запит Драгана Олександра Васильовича та інших членів депутатської фракції політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» щодо демонтажу турнікету на центральному вході адмінбудівлі Хмельницької обласної ради.

79. Про депутатський запит Янчука Миколи Андрійовича щодо розробки та прийняття програми матеріально – технічної модернізації та структурної перебудови Хмельницької обласної лікарні.

80. Про депутатський запит Олуйка Віталія Миколайовича щодо ситуації, яка склалася навколо Хмельницького обласного комунального підприємства «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти».

Поля позначені (*) зірочкою обов'язкові для заповнення

Зверніть увага! Закон України Про звернення громадян.

×