Рішення п’ятнадцятої чергової сесії, пленарне засідання якої відбулося 27 вересня 2017 року

Рішення п’ятнадцятої чергової сесії, пленарне засідання якої відбулося 27 вересня 2017 року

Протокол пленарного засідання

Реєтрація депутатів

1. Про зняття з розгляду депутатських запитів.

Результати голосування

2. Про депутатський запит ВИШНЕВСЬКОЇ Наталії Миколаївни щодо врегулювання ситуації, яка склалася навколо ПАТ «Сільгосптехніка», розташованого у м. Дунаївці, вул. Шевченка, 115.

Результати голосування

3. Про депутатський запит ПЕРЕЙМИ Анатолія Анатолійовича та БЕРЕГОВОЇ Оксани Віталіївни щодо співфінансування виконання робіт із забезпечення питною водою окремих населених пунктів Деражнянського району.

Результати голосування

4. Про депутатський запит ХАРКАВОГО Миколи Олександровича щодо розв’язання проблеми, яка виникла внаслідок накопичення мелясних відходів на ДП «Довжоцький спиртовий завод».

Результати голосування

5. Про депутатський запит ЛЕБЕДИНСЬКОГО Віктора Вікторовича щодо виділення з обласного бюджету коштів на проведення робіт із завершення будівництва Будинку культури на 500 місць в смт Теофіполь Хмельницької області.

Результати голосування

6. Про депутатський запит СКРИНЧУКА Олега Леонідовича, ПРИСЯЖНОГО Володимира Броніславовича, ЗАВАЛЬНЮКА Юрія Анатолійовича, АТАМАНЧУКА Анатолія Івановича щодо виділення коштів на придбання сучасного ультразвукового приладу для Чемеровецької центральної районної лікарні.

Результати голосування

7. Про депутатський запит ЯНЧУКА Миколи Андрійовича, ЛАТИНСЬКОГО Едуарда Владиславовича, ЗАВРОЦЬКОГО Олександра Івановича, БАНДИРСЬКОГО Віталія Анатолійовича, САЛАНСЬКОГО Анатолія Миколайовича, ЧУБАРЯ Віктора Миколайовича, ЗОЗУЛІ Сергія Володимировича, ЖВАЛЮКА Миколи Володимировича щодо розробки та прийняття програми матеріально-технічної модернізації та структурної перебудови Хмельницької обласної лікарні.

Результати голосування

8. Про депутатський запит ІВАЩУКА Сергія Петровича та ОЛИЦЬКОГО Миколи Васильовича щодо ситуації, яка склалася навколо земельних ділянок населених пунктів області, що використовуються під пасовища.

Результати голосування

9. Про депутатський запит МИШКА Володимира Васильовича щодо вжиття заходів у відповідності до чинного законодавства з питання надання в оренду та суборенду земельної ділянки водного фонду, розташованої у с. Баламутівка Ярмолинецького району Хмельницької області.

Результати голосування

10. Про депутатський запит ШУТЯКА Андрія Васильовича щодо вжиття заходів, спрямованих на припинення масових порушень прав селян – власників землі (паїв) сіл Сутківці, Боднарівка, Лисівка Ярмолинецького району посадовими особами СТОВ «Берегиня» с. Сутківці Ярмолинецького району і ПП «Аграрна компанія 2004» с. Попівці Волочиського району.

Результати голосування

11. Про депутатський запит ОЛУЙКА Віталія Миколайовича щодо ситуації, яка склалася навколо Хмельницького обласного комунального підприємства «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти».

Результати голосування

12. Про депутатський запит СТРОЯНОВСЬКОГО Василя Станіславовича щодо проведення капітального ремонту автошляху на відрізку дороги Скала – Подільська – Кам’янець – Подільський.

Результати голосування

13. Про депутатський запит ХАРКАВОГО Миколи Олександровича щодо проблем, пов’язаних з нераціональним використанням та відтворенням водних біоресурсів (браконьєрство, незаконний вилов риби) на території Хмельницької області та проведення заходів з їх вирішення.

Результати голосування

14. Про депутатський запит ДЯЧУКА Миколи Миколайовича щодо роботи комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Результати голосування

15. Про депутатський запит БОЙКА Михайла Дмитровича щодо виділення коштів з обласного бюджету на проведення робіт з реалізації проекту «РП на реконструкцію вуличних мереж водопроводу по вул. ім. Академіка Шпака, Молодіжна, Подільська, Сонячна, Яблунева в с. Дашківці Віньковецького району Хмельницької області».

Результати голосування

16. Про депутатський запит ПАЛІЯ Олександра Володимировича щодо повернення майна до комунальної власності Хмельницької обласної ради.

Результати голосування

17. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо надання статусу учасника бойових дій бійцям добровольчих формувань.

Текст Звернення

Результати голосування

18. Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України.

Порядок

Положення

Результати голосування

19. Про депутатський запит ЯЩУК Інни Петрівни, ВАСИЛИК Тетяни Павлівни щодо завершення будівництва школи у селі Корчик Шепетівського району.

Результати голосування

20. Про депутатський запит КИРИЛЮКА Івана Івановича щодо вжиття заходів з урегулювання ситуації, яка склалася в колективі Ярмолинецького професійного ліцею в зв’язку з недостатнім фінансуванням закладу.

Результати голосування

21. Про депутатський запит БОЙКА Михайла Дмитровича щодо вжиття заходів з розслідування факту отруєння поголів’я великої рогатої худоби в смт Віньківці.

Результати голосування

22. Про депутатський запит ВАСИЛИК Тетяни Павлівни щодо виділення коштів на будівництво третьої додаткової розвантажувальної підстанції та заміну опор ліній електропередач по вул. Покровській у с. Гриценки Красилівського району Хмельницької області.

Результати голосування

23. Про депутатський запит КОВАЛЬ Наталії Михайлівни щодо ситуації, яка склалася у м. Нетішин внаслідок виготовлення деревного вугілля.

Результати голосування

24. Про депутатський запит ЛЕБЕДИНСЬКОГО Віктора Вікторовича, ПРОКОПЧУКА Володимира Олександровича щодо вжиття заходів з усунення незадовільного стану автомобільних доріг у Теофіпольському районі на відрізку автошляху Дмитрівка – Немиринці – Молотьків.

Результати голосування

25. Про депутатський запит ВИШНЕВСЬКОЇ Наталії Миколаївни щодо вжиття заходів, спрямованих на виявлення проблем та правопорушень у сфері лісового господарства Хмельницької області.

Результати голосування

26. Про депутатський запит ІВАЩУКА Сергія Петровича щодо звернення командира військової частини А0553 стосовно неправомірного розпорядження землями оборони.

Результати голосування

27. Про депутатський запит ХАРКАВОГО Миколи Олександровича щодо вжиття заходів, спрямованих на розв’язання проблем, які виникають внаслідок впливу великовагового транспорту на стан автомобільних доріг Хмельниччини.

Результати голосування

28. Про депутатський запит ДЕХТЯРУКА Олександра Миколайовича щодо масового знищення лісових насаджень під час збору лікарських трав на території Понінківської селищної об’єднаної територіальної громади.

Результати голосування

29. Про депутатський запит ОСТРОВСЬКОЇ Ніли Василівни щодо критичного стану автомобільних доріг державного значення у Красилівському районі.

Результати голосування

30. Про депутатський запит СКРИНЧУКА Олега Леонідовича, ПРИСЯЖНОГО Володимира Броніславовича, ЗАВАЛЬНЮКА Юрія Анатолійовича про надання інформації щодо виділення жителям Чемеровецького району земельних ділянок сільськогосподарського призначення протягом 2016 – 2017 років.

Результати голосування

31. Про депутатський запит БІЛЯВЦЯ Олега Петровича щодо неправильного застосування пунктів 1 і 4 глави 4 розділу ІX Кодексу газорозподільних систем газопостачальними, газорозподільними та газотранспортувальними компаніями.

Результати голосування

32. Про депутатський запит САВЧУКА Олександра Петровича щодо внесення змін до спільного наказу департаментів охорони здоров’я та соціального захисту Хмельницької облдержадміністрації № 17/н/29 від 20.02.2017 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету у 2017 році для надання грошової допомоги громадянам, які потребують дороговартісного лікування».

Результати голосування

33. Про депутатський запит ПАВЛЮКА Петра Миколайовича щодо повернення частини збитків, понесених господарством СТОВ «Слава» с.Притулинці Ізяславського району Хмельницької області.

Результати голосування

34. Про депутатський запит ІВАЩУКА Сергія Петровича щодо захисту прав громадян – учасників АТО на отримання у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Результати голосування

35. Про депутатський запит ТКАЧЕНКО Уляни Юріївни щодо внесення змін до обласної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2017 роки.

Результати голосування

36. Про депутатський запит ІВАЩУКА Сергія Петровича щодо ситуації, яка склалася навколо оформлення під громадські пасовища земельних ділянок поблизу сіл Мокроволя та Жемелинці Білогірського району.

Результати голосування

37. Про депутатський запит ОСТРОВСЬКОЇ Ніли Василівни щодо створення комісії з вивчення питання надання медичної допомоги громадянину Левію Володимиру Миколайовичу у Подільській хірургічній клініці професора Суходолі.

Результати голосування

38. Про депутатський запит ГОНЧАРА Івана Ярославовича щодо ситуації, яка склалася навколо земельних ділянок ДП радгосп «Колодіївський», с Колодіївка Кам’янець – Подільського району.

Результати голосування

39. Про депутатський запит ПЕРЕЙМИ Анатолія Анатолійовича та БЕРЕГОВОЇ Оксани Віталіївни щодо аварійного стану автомобільних доріг обласного значення у Деражнянському районі.

Результати голосування

40. Про депутатський запит БОЙКА Михайла Дмитровича щодо вжиття заходів стосовно встановлення фактів порушення жителькою м. Хмельницький Уграк Ольгою Іванівною прав мешканців с. Женишківці Віньковецького району на отримання у власність земельних ділянок для ОСГ.

Результати голосування

41. Про депутатський запит ВИШНЕВСЬКОЇ Наталії Миколаївни щодо стану досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконної вирубки лісу на околиці с. Червона Зірка (Прибузьке) Хмельницького району.

Результати голосування

42. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради

Результати голосування

43. Про внесення змін до Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.

Результати голосування

44. Про призначення ПЕЛЕХАЦЬКОГО Олександра Анатолійовича на посаду директора Черчецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.

Результати голосування

45. Про призначення ЖИВЛЮК Віталії Леонідівни на посаду директора Білогірського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.

Результати голосування

46. Про призначення МОРОЗА В’ячеслава Анатолійовича на посаду головного лікаря Хмельницького обласного онкологічного диспансеру.

Результати голосування

47. Про призначення МАКОВЕЦЬКОГО Валерія Дмитровича на посаду головного лікаря Староушицького обласного дитячого санаторію «Дністер».

Результати голосування

48. Про призначення ЛУКАЧИК Тетяни Миколаївни на посаду головного лікаря комунального закладу «Славутська обласна туберкульозна лікарня».

Результати голосування

49. Про призначення НЕБЕСНОЇ Людмили Федорівни на посаду головного лікаря Хмельницького обласного Центру здоров’я.

Результати голосування

50. Про призначення СОРОКИ Валерія Ростиславовича на посаду директора комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький».

Результати голосування

51. Про хід виконання у першому півріччі 2017 року програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2017 рік.

Додаток

Результати голосування

52. Про виконання програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2015-2016 роки.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Результати голосування

53. Про Порядок використання коштів обласного бюджету, що виділяються на відшкодування з обласного бюджету частини відсотків по кредитах, залучених фізичними особами, ОСББ, ЖБК на впровадження енергозберігаючих заходів.

Додаток

ВИСНОВОК на відповідність ЗУ

Результати голосування

54. Про хід виконання обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2016-2020 роки.

Додаток

Результати голосування

55. Про внесення змін до обласної програми соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції, та членів їх сімей, які зареєстровані у Хмельницькій області.

Додаток

Результати голосування

56. Про внесення змін до Програми сприяння якісній бойовій підготовці військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, які розташовані на території Хмельницької області, на 2017 рік.

Додаток

Результати голосування

57. Про обласну програму «Територіальна оборона на 2017 – 2020 роки».

Додаток

Результати голосування

58. Про програму впровадження державної політики органами виконавчої влади у сфері державного фінансового контролю у Хмельницькій області на 2017 – 2020 роки.

Додаток

Результати голосування

59. Про програму формування страхового фонду документації Хмельницької області на 2018 – 2021 роки.

Додаток 1

Додаток 2

Паспорт Програми

Результати голосування

60. Про програму забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів, створення сприятливих умов платникам податків та належного їх обслуговування на період 2017 – 2021 роки.

Додаток

Результати голосування

61. Про програму проведення обласного конкурсу мікропроектів сталого місцевого розвитку у Хмельницькій області на 2017 – 2020 роки.

Додаток

Результати голосування

62. Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Додаток 8

Результати голосування

63. Про звіт постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму.

Додаток

Результати голосування

64. Про звіт постійної комісії обласної ради з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин.

Додаток

Результати голосування

65. Про звіт постійної комісії обласної ради з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології

Додаток

Результати голосування

66. Про cтан використання природних ресурсів на території області, його вплив на соціально-економічний розвиток регіону та проблеми при здійсненні діяльності суб’єктами господарювання у цій сфері.

Додаток

Результати голосування

67. Про пропозицію Державної служби геології та надр України щодо включення Кадиївської ділянки надр до переліку ділянок надр, дозволи на користування якими виставляються на аукціон.

Результати голосування

68. Про пропозицію Державної служби геології та надр України щодо включення ділянки надр «Вільхівецька» до переліку ділянок надр, дозволи на користування якими виставляються на аукціон.

Результати голосування

69. Про погодження надання Кам’янець-Подільському публічному акціонерному товариству «ГІПСОВИК» спеціального дозволу на користування надрами.

Результати голосування

70. Про надання Старокостянтинівській районній організації Українського товариства мисливців і рибалок у користування мисливських угідь.

Додаток

Результати голосування

71. Про надання Деражнянській районній організації Українського товариства мисливців і рибалок у користування мисливських угідь.

Додаток

Результати голосування

72. Про припинення права користування мисливськими угіддями державного підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство» та надання Хмельницькій районній організації Українського товариства мисливців і рибалок у користування мисливських угідь.

Додаток 1

Додаток 2

Результати голосування

73. Про надання Летичівській районній організації Українського товариства мисливців і рибалок у користування мисливських угідь.

Додаток

Результати голосування

74. Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «Клуб мисливців Поділля» у користування мисливських угідь.

Додаток

Результати голосування

75. Про надання Ізяславській районній організації Українського товариства мисливців і рибалок у користування мисливських угідь.

Додаток

Результати голосування

76. Про надання Хмельницькій обласній організації Українського товариства мисливців і рибалок у користування мисливських угідь.

Додаток

Результати голосування

77. Про надання Славутській районній організації Українського товариства мисливців і рибалок у користування мисливських угідь.

Додаток

Результати голосування

78. Про надання державному підприємству «Старокостянтинівське лісове господарство» у користування мисливських угідь.

Додаток

Результати голосування

79. Про надання державному підприємству «Хмельницьке лісомисливське господарство» у користування мисливських угідь.

Додаток

Результати голосування

80. Про надання громадській організації «СТАР-ЄГЕР» у користування мисливських угідь.

Додаток

Результати голосування

81. Про надання Красилівській районній організації Українського товариства мисливців і рибалок у користування мисливських угідь.

Додаток

Результати голосування

82. Про зміну типу та перейменування навчального закладу Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби.

Результати голосування

83. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей з балансу підприємств, закладів та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.

Додаток

Результати голосування

84. Про внесення змін до рішення Хмельницької обласної ради від 29 березня 2017 року № 37-11/2017 «Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Чемеровецького району».

Результати голосування

85. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність територіальних громад сіл Судилківської сільської ради (об’єднаної територіальної громади) Шепетівського району Хмельницької області.

Результати голосування

86. Про внесення змін до рішення обласної ради від 20 серпня 2015 року № 41-34/2015 «Про надання згоди на безоплатну передачу об’єктів з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області».

Додаток

Результати голосування

87. Про внесення змін до рішення обласної ради від 04 грудня 2015 року № 9-1/2015 «Про утворення президії Хмельницької обласної ради та затвердження Положення про президію».

Результати голосування

88. Про клопотання перед Верховною Радою України про присудження ОСТАПЧУК Мірі Йонівні щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Результати голосування

89. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо перегляду та внесення змін до нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України, що регулюють питання виплати бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції.

Текст Звернення

Результати голосування

90. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України щодо удосконалення діючого законодавства у сфері трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині.

Текст Звернення

Результати голосування

Про депутатський запит ХАРКАВОГО Миколи Олександровича щодо законності підстав утримання та охорони на території комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» літаків, що належать приватним компаніям (рішення не прийнято, результати поіменного голосування)

Про депутатський запит ХАРКАВОГО Миколи Олександровича щодо законності буріння та експлуатації свердловин, які знаходяться на полях, орендованих ПП «Аграрна компанія 2004» у с. Свіршківці Чемеровецького району. (рішення не прийнято, результати поіменного голосування)

Про депутатський запит ЯЦКОВА Бориса Олександровича щодо законності проведення реконструкції квартири №1 по вул. Шевченка, БОС 7, у м. Ізяслав.  (рішення не прийнято, результати поіменного голосування)

Про депутатський запит ЛУЧКОВА Дмитра Олександровича щодо покращення житлово-побутових умов срібній призерці Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро Комащук Аліні Іванівні. (рішення не прийнято, результати поіменного голосування)

Про депутатський запит НОВОСЕЛЬСЬКОЇ Надії Яківни щодо незаконного розпаювання земель та майна комунальної власності в с.Балин Дунаєвецького району.(рішення не прийнято, результати поіменного голосування)

Про депутатський запит ПОВОРОЗНИКА Володимира Васильовича щодо вирішення проблеми, яка виникла в с.Куча Новоушицького району Хмельницької області внаслідок розпилення гербіцидів ТОВ «Сварог-Дністер».  (рішення не прийнято, результати поіменного голосування)

Про депутатський запит ТКАЧА щодо відкриття міського відділення гемодіалізу.  (рішення не прийнято, результати поіменного голосування)

Про депутатський запит Савчука щодо зміни порядку надання громадянам матеріальної допомоги. (рішення не прийнято, результати поіменного голосування)

Про депутатський запит Савчука щодо оцінки дій депутата Бурлика В.В. (рішення не прийнято, результати поіменного голосування)

Про депутатський запит Вишневської щодо ситуації на водоймах Красилівського району.  (рішення не прийнято, результати поіменного голосування)

Про призначення СКРИПНИКА Віктора Борисовича на посаду директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти». (рішення не прийнято, результати поіменного голосування)

Про внесення змін до рішення обласної ради від 28 травня 2015 року № 1-32/2015 «Про проект перспективного плану формування територій громад Хмельницької області».  (рішення не прийнято, результати поіменного голосування)

Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження ПРАВНИКА Івана Григоровича Почесною грамотою Верховної Ради України.  (рішення не прийнято, результати поіменного голосування)

Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з приводу внесення змін та доповнень до законодавства про місцеве самоврядування в Україні.  (рішення не прийнято, результати поіменного голосування)

Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо застосування всіх вичерпних правових та політичних заходів з метою недопущення провокацій, які мають всі ознаки злочину проти державних символів – Прапора, Гімну та Державного кордону.  (рішення не прийнято, результати поіменного голосування)

Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до чинного законодавства України в частині прийняття законопроектів № 5561 та № 5562.(рішення не прийнято, результати поіменного голосування)

Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України та голови Комітету з питань правової політики та правосуддя щодо пришвидшення розгляду проекту Закону про антикорупційні суди. (рішення не прийнято, результати поіменного голосування)

Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Голови Верховної Ради України, голови Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Прем’єр-міністра України щодо недопущення розгляду та прийняття Законопроекту «Про здійснення державного контролю за відповідністю рішень органів місцевого самоврядування, Конституції та законам України».(рішення не прийнято, результати поіменного голосування)

Поля позначені (*) зірочкою обов'язкові для заповнення

Зверніть увага! Закон України Про звернення громадян.

×