Чотирнадцята сесія (20.12.2012)

Рішення чотирнадцятої сесії обласної ради, пленарне засідання
якої відбулося 20 грудня 2012 року

 

1. Про зняття з контролю депутатського запиту ГАВРІШКА Вадима Дмитровича щодо проведення інвентаризації приміщень, у яких раніше розміщувалися дошкільні навчальні заклади, вжиття заходів для повернення їх у комунальну власність м.Хмельницький та використання за призначенням.

2. Про зняття з контролю депутатського запиту ОЛУЙКА Віталія Миколайовича щодо розширення меж м.Нетішин шляхом вилучення з користування ДП «Славутське лісове господарство» 35 га земельних ділянок лісового фонду.

3. Про депутатський запит ОЛУЙКА Віталія Миколайовича щодо створення тимчасової депутатської комісії для вивчення питання розміщення на території Хмельницької обласної лікарні приватних медичних закладів.

4. Про депутатський запит ОЛУЙКА Віталія Миколайовича, ІВАЩУКА Петра Володимировича щодо відновлення руху потягу № 675/676 «Івано-Франківськ – Шепетівка» та забезпечення можливості проїзду жителів Хмельницької області за вказаним маршрутом.

5. Про депутатський запит ТАРАСЮКА Петра Кузьмича щодо перевірки законності дій голови Кузьминського сільськогосподарського кооперативу «Кузьминський» Красилівського району Михайлюка Анатолія Михайловича.

6. Про депутатський запит САБІЯ Ігоря Михайловича щодо ситуації, яка склалася навколо будівництва будинків № 29/1 по вул. П.Мирного та № 12-А по вулиці Тернопільській у м. Хмельницький.

7. Про депутатський запит ГОНЧАРА Івана Ярославовича щодо виділення коштів на будівництво резервуарів для накопичення води у діалізному відділенні Хмельницької обласної лікарні

8. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до голови обласної державної адміністрації щодо оголошення комплексу пам’яток архітектури національного значення у м.Ізяслав державним історико-культурним заповідником

9. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Хмельницького міського голови щодо усунення негативного впливу роботи Чернелівського водогону на стан водозабезпечення населених пунктів Красилівського району, які відносяться до його пойми

10. Про затвердження розпорядження голови обласної ради від 29 травня 2012 року № 75/1/2012-о «Про звільнення Гуцул Оксани Михайлівни з посади головного лікаря Хмельницького обласного кістково-туберкульозного санаторію».

11. Про затвердження розпорядження голови обласної ради від 27 вересня 2012 року № 136/2012-о «Про звільнення Кандирала Павла Дмитровича з посади директора Ямпільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Хмельницької обласної ради»

12. Про внесення змін до обласного бюджету на 2012 рік

Додаток1

Додаток 2,3

Додаток 4

Додаток 7

Додаток 8

13. Про обласний бюджет на 2013 рік

Додаток 1

Додаток 2, 3

Додаток 3-1

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Додаток 8

Додаток 9

14. Про хід виконання Регіональної програми підтримки малого підприємництва Хмельницької області на 2011 – 2012 роки.

Інформація до рішення

15. Про внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Хмельницької області на 2011 – 2014 роки.

Додаток
16. Про програму поводження з твердими побутовими відходами у Хмельницькій області на 2013 – 2015 роки.

Програма

Додаток 1

Додатки 2, 3

Додатки 4, 5, 6, 7

17. Про виконання обласної довгострокової цільової програми забезпечення молодих сімей та одиноких молодих громадян житлом на період до 2012 року «Житло для молоді».

Звіт

Додатки 1, 2

18. Про обласну програму забезпечення молоді житлом на 2013 – 2017 роки.

Програма

Додаток 1, 2

Додаток 3

Додатки 4

19. Про обласну програму сприяння розвитку громадянського суспільства на 2013 – 2017 роки.

Програма

20. Про обласну цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2013 – 2016 роки.

Програма

Звіт до Програми

21. Про програму розвитку водного господарства Хмельницької області на період до 2021 року.

Програма

Додаток 1

Додаток 2, 3

22. Про програму розвитку рибного господарства Хмельницької області на 2013 – 2017 роки.

Програма

23. Про виконання Обласної програми розвитку культури на період до 2012 року.

Звіт

24. Про виконання Обласної програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2008 – 2012 роки.

Звіт

25. Про виконання Обласної цільової Програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу Хмельницької області.

Звіт
26. Про виконання Програми із запобігання ввезенню та розповсюдженню неякісних, фальсифікованих та незареєстрованих лікарських засобів у Хмельницькій області на 2010 – 2012 роки.

Звіт

27. Про погодження надання публічному акціонерному товариству «Славутський комбінат «Будфарфор» спеціального дозволу на користування надрами.

28. Про погодження надання товариству з обмеженою відповідальністю «Агропартнер – 1» спеціального дозволу на користування надрами.

29. Про погодження надання товариству з обмеженою відповідальністю «ЛМДС» спеціального дозволу на користування надрами.

30. Про погодження надання приватному акціонерному товариству «Шепетівський гранкар’єр «Пронекс» спеціального дозволу на користування надрами.

31. Про пропозицію Державної служби геології та надр України щодо ділянки надр Городнявська Буртинського родовища графітових руд, спеціальний дозвіл на користування якою виставляється на аукціон.

32. Про пропозицію Державної служби геології та надр України щодо ділянки надр Попівцівська, спеціальний дозвіл на користування якою виставляється на аукціон.

33. Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «Білий Яр 1» гірничого відводу для розробки Жабинецького родовища пісків.

34. Про створення комунального закладу «Хмельницький обласний центр централізованого господарського обслуговування закладів охорони здоров’я».

35. Про прийняття у спільну власність територіальних громад області майна підрозділів швидкої медичної допомоги.

Додаток

36. Про передачу майна санітарно-епідеміологічних станцій.

Додаток до рішення

37. Про передачу майна державних насіннєвих інспекцій.

Додаток

38. Про перейменування Хмельницького обласного музично-драматичного театру імені Михайла Петровича Старицького.

39. Про затвердження Списку присяжних Полонського районного суду.

Додаток до рішення

40. Про затвердження Списку присяжних Старокостянтинівського районного суду.

Додаток до рішення

41. Про затвердження Списку присяжних Хмельницького міськрайонного суду.

Додаток до рішення

42. Про затвердження Списку присяжних Нетішинського міського суду.

Додаток до рішення

43. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Рак Галини Миколаївни.

44. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України Поліщук Інни Анатоліївни.

45. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Захаренко Антоніни Миколаївни.

46. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України Іващука Сергія Петровича.

47. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України Лісової Ніли Андріївни.

48. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України Поліщука Михайла Андрійовича та Степанюка Анатолія Григоровича

49. Про виконання плану роботи обласної ради за ІІ півріччя 2012 року та затвердження плану роботи обласної ради на І півріччя 2013 року.

Звіт

План

50. Про надання згоди на передачу частини приміщення у державну власність.

51. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо передачі майна військових містечок, розташованих на території області, відповідним територіальним громадам.

Додаток

Поля позначені (*) зірочкою обов'язкові для заповнення

Зверніть увага! Закон України Про звернення громадян.

×