Дев’ята сесія (15.03.2012)

Рішення дев,ятої сесії обласної ради від 15 березня 2012 року

1. Про депутатські запити.
2. Про з Про затвердження розпорядження голови обласної ради від 31 січня 2012 року № 3-о «Про звільнення Немчінової Людмили Петрівни з посади директора учбового центру житлово-комунального господарства».
3. Про призначення Радомського Віктора Станіславовича на посаду директора учбового центру житлово-комунального господарства.
4. Про призначення Бессараби Сергія Леонідовича на посаду головного лікаря Куявського обласного дитячого психоневрологічного санаторію.
5. Про призначення Сандурського Валерія Анатолійовича на посаду директора комунального підприємства «Управління капітального будівництва обласної ради».
6. Про внесення змін до обласного бюджету на 2012 рік.

Додаток 1

Додаток 2,3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Додаток 8

Додаток 9

7. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2012 рік.

Додаток

8. Про виконання Програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2007-2011 роки.

Додаток до рішення

9. Про програму розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2012-2016 роки.

Програма

Додаток

10. Про виконання цільової регіональної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2006 – 2011 роки в Хмельницькій області.

Додаток

11. Про цільову регіональну програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2012 – 2020 роки.

Програма

12. Про внесення змін до обласної програми розвитку освіти Хмельницької області на 2011 – 2015 роки.
13. Про погодження надання колективному підприємству «Хмельницький комбінат будівельних матеріалів» спеціального дозволу на користування надрами.
14. Про погодження надання відкритому акціонерному товариству «Теофіпольський цукровий завод» спеціального дозволу на користування надрами.
15. Про погодження надання державному підприємству «Новатор» спеціального дозволу на користування надрами.
16. Про погодження надання товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничій агрофірмі «Перлина Поділля» спеціального дозволу на користування надрами.
17. Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «ГІРНИК – ВВ» гірничого відводу для розробки Закрупецького родовища пісків.
18. Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «ГІРНИК – ВВ» гірничого відводу для розробки Комарівського родовища пісків.
19. Про надання приватному підприємству «ЛМС Сервіс» гірничого відводу для розробки Савичівського-2 родовища пісків.
20. Про надання фермерському господарству «Росукрагропром» гірничого відводу для розробки ділянки № 1 Збрижського родовища будівельних пісків.
21. Про внесення змін до рішення обласної ради від 29 вересня 2010 року № 21-31/2010 «Про погодження надання ЗАТ «Хмельницька маслосирбаза» спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування підземних питних вод для господарсько-побутового та виробничого постачання із свердловин № 1, № 2 і № 4 Західної ділянки Хмельницького родовища підземних вод».
22. Про переоформлення публічному акціонерному товариству «Управління будівництва Хмельницької АЕС» акта про надання гірничого відводу для розробки родовища будівельних пісків «Стариця–2».
23. Про передачу автобуса ЛАЗ 699 зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Чемеровецького району.
24. Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Новоушицького району.
25. Про реорганізацію Хмельницького обласного кістково-туберкульозного санаторію.
26. Про внесення змін до рішення обласної ради від 26 грудня 2007 року № 2-11/2007 «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області установ соціального захисту – будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів як цілісних майнових комплексів».
27. Про внесення змін до регламенту Хмельницької обласної ради.

Додаток

28. Про внесення змін до положення про постійні комісії Хмельницької обласної ради.
29. Про проведення обласного конкурсу «Краща сільська (селищна) рада».

Додаток

30. Про внесення змін до рішення обласної ради від 28 січня 2003 року № 14 «Про проведення обласного конкурсу науково-дослідних робіт».

Додаток
31. Про клопотання про нагородження Грамотою Верховної Ради України Бобіка Олександра Івановича.
32. Про клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Мужичука Михайла Володимировича.
33. Про клопотання про нагородження Грамотою Верховної Ради України Мицака Леоніда Ярославовича.
34. Про клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Кульчицького Едуарда Євстафійовича.
35. Про акредитацію журналістів засобів масової інформації.

Поля позначені (*) зірочкою обов'язкові для заповнення

Зверніть увага! Закон України Про звернення громадян.

×