Двадцять восьма сесія (26.12.2014)

РІШЕННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ
двадцять восьма сесія, пленарне засідання якої відбулося 26 грудня 2014 року

1. Про депутатський запит Гладуняка Івана Васильовича щодо організації роботи Хмельницької обласної ради в частині складу депутатських фракцій та груп.

Поіменне голосування

2. Про депутатський запит Дячука Миколи Миколайовича щодо поновлення на посаді головного лікаря Хмельницької обласної психіатричної лікарні №2 Бурячківського В’ячеслава Войтковича. рішення не прийнято

Поіменне голосування (продовження запиту)

Поіменне голосування ( зняття з контролю)

3. Про депутатський запит Іващука Петра Володимировича щодо виділення коштів на обстеження та лікування Савчука Владислава Олександровича.

Поіменне голосування

4. Про депутатський запит Мурзи Валерія Григоровича щодо скасування розпоряджень голів районних державних адміністрацій, що стосуються діяльності ВАТ «Хмельницьке виробниче сільськогосподарське рибоводне підприємство», прийнятих з порушенням вимог чинного законодавства.

Поіменне голосування

5. Про депутатський запит Камінського Миколи Миколайовича щодо завершення реконструкції приміщення поліклініки Ізяславської центральної лікарні та капітального ремонту навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2, ліцей ім. М.Островського» Ізяславської міської ради.

Поіменне голосування

6. Про депутатський запит Тарасюка Петра Кузьмича щодо перевірки законності проведення будівельних робіт на території музейно-культурного комплексу «Все Поділля», «Гніздо багатошарових поселень Урочища Камінь, Торцовий Горб» в с.Лісові Гринівці.

Поіменне голосування

7. Про депутатський запит Олуйка Віталія Миколайовича щодо використання коштів субвенції з обласного бюджету міському бюджету м. Хмельницький.

Поіменне голосування

8. Про депутатський запит Олуйка Віталія Миколайовича щодо продовження контракту з головним лікарем Хмельницького обласного госпіталю інвалідів Великої Вітчизняної війни Пінчук Людмилою Михайлівною.

Поіменне голосування

9. Про депутатський запит Панасевича Анатолія Володимировича щодо виділення коштів для завершення капітального ремонту приміщення початкових класів Віньковецького НВК Віньковецького району Хмельницької області.

Поіменне голосування

10. Про депутатський запит Хавронюка Олега Володимировича щодо головного редактора газети “Подільські вісті”. рішення не прийнято

Поіменне голосування

11. Про депутатський запит Вознюка Сергія Миколайовича та Панащенка Миколи Сергійовича щодо виділення коштів на будівництво мережі зовнішнього освітлення вул. Енергетиків та автодороги №1 у м. Нетішин. рішення не прийнято

Поіменне голосування

12. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради.

Поіменне голосування

ЗВЕРНЕННЯ депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо вирішення проблемних питань в галузі агропромислового комплексу

ЗВЕРНЕННЯ депутатів Хмельницької обласної ради до Генерального директора публічного акціонерного товариства «Хмельницькобленерго» щодо впорядкування відключень електроенергії промисловим споживачам та населенню Хмельницької області

ЗВЕРНЕННЯ депутатів Хмельницької обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо фінансування з державного бюджету заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Хмельницької АЕС

ЗВЕРНЕННЯ депутатів Хмельницької обласної ради до Президента та Прем’єр-міністра України щодо вирішення питання про повернення у державну власність енергогенеруючих компаній України та підприємств з енерго- та газопостачання

ЗВЕРНЕННЯ депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо ситуації у валютно-фінансовій сфері

ЗВЕРНЕННЯ депутатів Хмельницької обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації»

13. Про затвердження розпорядження голови обласної ради від 14 жовтня 2014 року № 187/2014-о «Про звільнення Смольницької Ярослави Дмитрівни з посади директора Кам’янець-Подільського медичного училища».

Поіменне голосування

14. Про затвердження розпорядження голови обласної ради від 20 жовтня 2014 року № 194/2014-о «Про звільнення Шутяка Андрія Васильовича з посади директора Соколівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Хмельницької обласної ради».

Поіменне голосування

15. Про призначення Лесько Олени Миколаївни на посаду директора Соколівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Хмельницької обласної ради.

Поіменне голосування

16. Про призначення Гонтар Інни Вікторівни на посаду директора обласної фірми «Кіновідеопрокат». рішення не прийнято

Поіменне голосування

17. Про внесення змін до програми розвитку галузі охорони здоров’я області на 2012-2014 роки.

Додаток до рішення

Поіменне голосування

18. Про програму збереження об’єктів культурної спадщини Хмельницької області на 2015-2020 роки.

Програма

Поіменне голосування

ЗВЕРНЕННЯ депутатів Хмельницької обласної ради до Кабінету Міністрів України про необхідність внесення змін до деяких законодавчих актів УКраїни щодо приватизації обєктів культурної спадщини.

19. Про програму розвитку краєзнавства в Хмельницькій області на період до 2020 року.

Програма

Фінансування програми

Очікування результати виконання програми

Поіменне голосування

20. Про погодження надання публічному акціонерному товариству «МАЙДАН-ВИЛЬСЬКИЙ КОМБІНАТ ВОГНЕТРИВІВ» спеціального дозволу на користування надрами (ділянка № 1). рішення не прийнято

Поіменне голосування

Поіменне голосування (пропозиція постійної комісії з питань бюджету)

Поіменне голосування (пропозиція Гураля Л.А.)

Поіменне голосування (пропозиція Хавронюка О.В.)

21. Про погодження надання публічному акціонерному товариству «МАЙДАН-ВИЛЬСЬКИЙ КОМБІНАТ ВОГНЕТРИВІВ» спеціального дозволу на користування надрами (ділянка № 2). рішення не прийнято

Поіменне голосування

Поіменне голосування (пропозиція відмовити)

22. Про погодження надання товариству з обмеженою відповідальністю «РЕСУРС-СЕРВІС ПОДІЛЛЯ» спеціального дозволу на користування надрами. рішення не прийнято

Поіменне голосування

23. Про погодження надання товариству з обмеженою відповідальністю «СКАРБИ ЯСНОЗІР’Я» спеціального дозволу на користування надрами. рішення не прийнято

Поіменне голосування

24. Про погодження надання Шепетівському комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства спеціального дозволу на користування надрами.

Поіменне голосування

25. Про погодження надання приватному підприємству «Рудпол» спеціального дозволу на користування надрами.

Поіменне голосування

26. Про погодження надання фізичній особі-підприємцю Гуменюк А.В. спеціального дозволу на користування надрами.

Поіменне голосування

Поіменне голосування (перенесення розгляду)

27. Про погодження клопотань щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок.

Поіменне голосування

28. Про деякі питання щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області, які перебувають в управлінні обласної ради.

Додаток до рішення

Поіменне голосування

29. Про внесення змін до рішення обласної ради від 18 травня 2011 року № 22-4/2011 «Про Програму приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області на 2011 – 2015 роки».

Поіменне голосування

30. Про припинення права постійного користування земельними ділянками та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Поіменне голосування

31. Про звіт про роботу обласної ради за 2014 рік та затвердження плану роботи на 2015 рік.

Звіт за 2014 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

План на 2015 рік

Поіменне голосування

32. Про зміни у складі постійних комісій обласної ради. 24-28/2014.

Поіменне голосування

33. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження ЛУГОВОГО Миколи Григоровича Грамотою Верховної Ради України.

Поіменне голосування

34. Про звернення Центральної виборчої комісії.

Поіменне голосування

Поля позначені (*) зірочкою обов'язкові для заповнення

Зверніть увага! Закон України Про звернення громадян.

×