П’ятнадцята сесія (28.03.2013)

Рішення п’ятнадцятої сесії обласної ради, пленарне
засідання якої відбулося 28 березня 2013 року

1. Про дострокове припинення повноважень депутата Хмельницької обласної ради VІ скликання Вольського Валентина Володимировича.

2. Про депутатський запит ОЛУЙКА Віталія Миколайовича, ІВАЩУКА Петра Володимировича щодо відновлення руху потяга № 675/676 «Івано- Франківськ – Шепетівка» та забезпечення можливості проїзду жителів Хмельницької області за вказаним маршрутом.

3. Про депутатський запит ГОНЧАРА Івана Ярославовича щодо виділення коштів на будівництво резервуарів для накопичення води у діалізному відділенні Хмельницької обласної лікарні.

4. Про депутатський запит ОЛУЙКА Віталія Миколайовича щодо створення тимчасової депутатської комісії для вивчення питання розміщення на території Хмельницької обласної лікарні приватних медичних закладів.

5. Про депутатський запит САБІЯ Ігоря Михайловича щодо ситуації, яка склалася навколо будівництва будинків № 29/1 по вул. П.Мирного та № 12-А по вулиці Тернопільській у м. Хмельницький.

6. Про депутатський запит ТАРАСЮКА Петра Кузьмича щодо перевірки законності дій голови Кузьминського сільськогосподарського кооперативу «Кузьминський» Красилівського району Михайлюка Анатолія Михайловича.

7. Про депутатський запит ДОБЖАНСЬКОГО Ігоря Миколайовича щодо надання прокуратурою Хмельницької області правової оцінки дій представників ВО «Свобода» під час проміжних виборів до обласної ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 28, які відбулися 24 лютого 2013 року.

8. Про інформацію прокурора області про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території Хмельницької області.

Інформація

9. Про затвердження розпорядження голови обласної ради від 21 листопада 2012 року № 176/2012-о «Про звільнення Більського Альбіна Казимировича з посади директора комунального підприємства «Комунальники».

10. Про затвердження розпорядження заступника голови обласної ради від 10 січня 2013 року № 3/1/2013-о «Про звільнення Бойчука Анатолія Павловича з посади головного лікаря Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

11. Про призначення Курманського Юрія Івановича на посаду директора Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.

12. Про призначення Рудь Олени Володимирівни на посаду директора Ямпільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Хмельницької обласної ради.

13. Про призначення Терещука Олександра Леонідовича на посаду головного лікаря Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

14. Про обласну програму відновлення роботи комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький».

Програма

Додаток

15. Про виконання обласного бюджету за 2012 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

16. Про внесення змін до обласного бюджету на 2013 рік.

Додаток 1

Додатки 2-3

Додаток 3-1

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Додаток 8

Додаток 9

17. Про звіт голови постійної комісії обласної ради з питань бюджету.

Звіт

18. Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2012 рік.

Звіт

Додаток 1 до Звіту

Додаток 2 до Звіту

19. Про програму соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2013 рік.

Програма

Додаток 1 таблиця 1

Додаток 1 таблиця 2

Додаток 1 таблиця 3

Додаток 2

Додаток 2.1

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6
20. Про щорічний звіт голови обласної ради Дерикота М.В.

Звіт голови обласної ради

21. Про звіт голови постійної комісії обласної ради з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин.

Звіт

22. Про звіт голови постійної комісії обласної ради з питань економіки, промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку.

Звіт

23. Про виконання обласної Програми поліпшення кінообслуговування населення Хмельницької області на 2008 – 2012 роки.

Звіт

Додаток до звіту

24. Про виконання обласної програми «Вчитель» на 2002 – 2012 роки.

Звіт

25. Про виконання обласної програми «Шкільний автобус» на 2004 – 2012 роки.

Звіт

Додаток до звіту

26. Про виконання Програми підвищення безпеки дорожнього руху на території Хмельницької області на 2008 – 2012 роки.

Звіт

27. Про виконання Програми ліквідації наслідків підтоплення територій у містах та селищах Хмельницької області на 2008-2012 роки.

Звіт

28. Про виконання Програми подальшого вдосконалення соціальної роботи, розвитку мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у Хмельницькій області на 2008 – 2012 роки.

Звіт

29. Про обласну програму подальшого вдосконалення соціальної роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у Хмельницькій області на 2013 – 2017 роки.

Програма

Додаток до програми

30. Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин у Хмельницькій області на 2011 – 2015 роки.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5
31. Про внесення змін до обласної цільової програми «Цукровий діабет» на 2011 – 2013 роки.

Додаток 1

Додаток 2

32. Про внесення змін до Регіональної програми поводження з небезпечними (токсичними) відходами у Хмельницькій області на 2010 – 2015 роки.

Додаток 1

Додаток 2

33. Про внесення змін до регіональної програми підвищення енергоефективності Хмельницької області на 2011 – 2015 роки.

Додаток до рішення

34. Про регіональну програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2013 – 2014 роки.

Програма

35. Про обласну програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2013 – 2017 роки.

Програма

Додаток до програми

36. Про розширення та впорядкування природно-заповідного фонду області.

Додаток 1

Додаток 2

37. Про погодження надання приватному підприємству «Кансталь» спеціального дозволу на користування надрами.

38. Про погодження надання товариству з обмеженою відповідальністю «Віньковецький сирзавод» спеціального дозволу на користування надрами.

39. Про погодження надання дочірньому підприємству «Старокостянтинівський молочний завод» спеціального дозволу на користування надрами.

40. Про погодження надання товариству з обмеженою відповідальністю «Хмельницький завод керамзитового гравію» спеціального дозволу на користування надрами.

41. Про надання приватному підприємцю Кориткіну Роману Олексійовичу гірничого відводу для розробки Думанівського родовища суглинків.

42. Про надання фізичній особі-підприємцю Оцалюк Аллі Володимирівні гірничого відводу для розробки Антонінського родовища суглинків.

43. Про надання приватному підприємству «Поділля-цегла» гірничого відводу для розробки Заслучненського родовища суглинків.

44. Про припинення діяльності Осламівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів шляхом ліквідації.

45. Про перейменування обласних дитячих санаторних закладів – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.

46. Про перейменування Камянець-Подільського навчально-виховного комплексу з центром реабілітації для слабозорих дітей.

47. Про безоплатне прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області частини нежитлової будівлі поліклініки Чемеровецької центральної районної лікарні.

48. Про надання згоди Хмельницькому обласному госпіталю інвалідів Великої Вітчизняної війни на безоплатну передачу низьковольтної мережі електропостачання, яка знаходиться на його балансі, у власність публічного акціонерного товариства «Хмельницькобленерго».

49. Про надання згоди на передачу у державну власність об’єкта незавершеного будівництва «Будинок правосуддя».

50. Про передачу об’єктів незавершеного будівництва.

Додаток 1

Додаток 2

51. Про передачу приміщень у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Білогірського району Хмельницької області.

52. Про передачу приміщень у спільну власність територіальних громад сіл, селища Віньковецького району Хмельницької області.

53. Про передачу приміщень у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Летичівського району Хмельницької області.

54. Про безоплатну передачу автомобіля ВАЗ 21063 із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у спільну власність Мокроволянської територіальної громади Білогірського району.

55. Про передачу цілісного майнового комплексу Новоушицького паливного складу Хмельницького обласного підприємства по заготівлях і постачанню палива населенню, комунально-побутовим підприємствам і установам «Облпаливо».

56. Про клопотання перед Хмельницькою міською радою про безоплатну передачу цілісних майнових комплексів у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.

57. Про клопотання перед Хмельницькою міською радою про безоплатну передачу цілісного майнового комплексу навчального закладу «Хмельницька загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 2».

58. Про зміни у складі постійних комісій Хмельницької обласної ради.

59. Про зміни у складі президії Хмельницької обласної ради.

60. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Галаманського Юрія Ростиславовича.

61. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України щодо забезпечення права населення зони спостереження на соціально-економічну компенсацію ризику при проведенні будівництва енергоблоків № 3 та 4 Хмельницької АЕС.

Текст Звернення

62. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України щодо необхідності внесення змін до Закону України «Про природно-заповідний фонд України».

Текст Звернення

63. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України Віктора Федоровича Януковича щодо обмеження депутатської недоторканності та скасування депутатських пільг.

Текст Звернення

64. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України щодо обмеження депутатської недоторканності та скасування депутатських пільг.

Текст Звернення

65. Про звернення Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо вирішення проблемних питань в галузі агропромислового розвитку.

Текст Звернення

66. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо перегляду наказу від 13.02.2013 № 96 «Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини, захисту рослин, охорони прав на сорти рослин, які надаються органами та установами, що входять до сфери управління Державної ветеринарної та фітосанітарної служби».

Текст Звернення

Поля позначені (*) зірочкою обов'язкові для заповнення

Зверніть увага! Закон України Про звернення громадян.

×