Шістнадцята сесія (19.06.2013)

Рішення шістнадцятої сесії обласної ради, пленарне
засідання якої відбулося 19 червня 2013 року

1. Про депутатський запит ДОБЖАНСЬКОГО Ігоря Миколайовича щодо надання прокуратурою Хмельницької області правової оцінки дій представників ВО «Свобода» під час проміжних виборів до обласної ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 28, які відбулися 24 лютого 2013 року.

2. Про депутатський запит ТАРАСЮКА Петра Кузьмича щодо перевірки законності дій голови Кузьминського сільськогосподарського кооперативу «Кузьминський» Красилівського району Михайлюка Анатолія Михайловича.

3. Про депутатський запит САБІЯ Ігоря Михайловича щодо ситуації, яка склалася навколо будівництва будинків № 29/1 по вул. Панаса Мирного та № 12-А по вул. Тернопільській у м. Хмельницький.

4. Про депутатський запит ТАРАСЮКА Петра Кузьмича щодо об’єктивності проведення Державною інспекцією сільського господарства у Хмельницькій області перевірки законності використання СК «Кузьминський» земельних ділянок.

5. Про затвердження розпорядження голови обласної ради «Про звільнення ЯКУБОВСЬКОЇ Галини Василівни з посади директора Хмельницької обласної фірми «Фармація».

6. Про призначення БЕРНАЦЬКОГО Віктора Юрійовича на посаду директора Хмельницького музичного училища ім. В.І Заремби.

7. Про звільнення АНДРЕЙЦЕВА Олександра Леонідовича з посади директора Осламівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.

8. Про звіт голови Хмельницької обласної державної адміністрації про здійснення облдержадміністрацією делегованих їй обласною радою повноважень.

Звіт

9. Про інформацію начальника Управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Хмельницької області.

Інформація

10. Про виконання у 2012 році програми зайнятості населення Хмельницької області на 2012 – 2014 роки.

Звіт

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

11. Про програму зайнятості населення Хмельницької області на період до 2017 року.

Програма

12. Про хід виконання обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2011 – 2016 роки.

Звіт

13. Про хід виконання обласної програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів житлового та громадського призначення на 2012 – 2017 роки».

Звіт

14. Про хід виконання обласної програми розвитку освіти Хмельницької області на 2011 – 2016 роки.

Звіт

Продовження звіту 1

Продовження звіту 2

15. Про хід виконання обласної цільової соціальної програми «Молодь Хмельниччини» на 2011 – 2016 роки.

Звіт

16. Про хід виконання Програми залучення інвестицій в економіку Хмельницької області на 2011 – 2020 роки.

Звіт

17. Про хід виконання Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2011 – 2020 роки.

Звіт

18. Про внесення змін до програми розвитку галузі охорони здоров’я області на 2012 – 2014 роки.

Додаток

19. Про обласну програму пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій на 2013 – 2016 роки.

Програма

20. Про програму розвитку туризму у Хмельницькій області на 2013 – 2016 роки.

Програма

21. Про програму капітального ремонту, модернізації та заміни ліфтів житлового фонду Хмельницької області на 2013 – 2017 роки.

Програма

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

22. Про погодження надання публічному акціонерному товариству «Дружківське рудоуправління» спеціального дозволу на користування надрами.

23. Про погодження надання приватному підприємцю Ціті Анатолію Івановичу спеціального дозволу на користування надрами.

24. Про погодження надання приватному акціонерному товариству «Деражнянський молочний завод» спеціального дозволу на користування надрами.

25. Про погодження надання приватному підприємству «Граніт-Трейд» спеціального дозволу на користування надрами.

26. Про погодження надання товариству з обмеженою відповідальністю санаторій «Товтри» спеціального дозволу на користування надрами.

27. Про погодження надання Волочиському комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Джерело» спеціального дозволу на користування надрами.

28. Про погодження надання Волочиському комунальному підприємству теплових мереж «Тепловик» спеціального дозволу на користування надрами.

29. Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «Б-АРС РЕСУРС» гірничого відводу для розробки Лопушнянського родовища суглинків.

30. Про погодження списання виробничо-комерційному підприємству «Явір-Інвест» запасів будівельного піску Горинь-Крупецького родовища.

31. Про внесення змін до рішення обласної ради від 18 травня 2011 року №22-4/2011 «Про програму приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області на 2011 – 2016 роки».

Додаток 1

Додаток 2

32. Про надання згоди на безоплатне прийняття адміністративної будівлі, яка знаходиться за адресою: м.Хмельницький, вул.Володимирська,109, із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.

33. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області приміщень, що знаходяться за адресою: м.Хмельницький, вул. І.Франка, 2/2.

34. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Старокостянтинів, вул. Миру, 1/160.

35. Про надання згоди Хмельницькій обласній лікарні на безоплатну передачу трансформаторних підстанцій та зовнішніх електромереж у власність публічного акціонерного товариства «Хмельницькобленерго».

36. Про вилучення з постійного користування Хмельницького інституту соціальних технологій Вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» частини нежитлової будівлі, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області, та передачу її у спільну власність територіальної громади м.Хмельницький.

37. Про клопотання перед Хмельницькою міською радою про безоплатну передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області приміщення Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.

38. Про збільшення розміру статутного капіталу комунального автотранспортного підприємства.

39. Про перейменування села Скипче Городоцького району.

40. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України ШЕРСТЮКА Петра Ярославовича.

41. Про клопотання перед Верховною Радою України про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів СОБОЛЮ Валерію Івановичу та РУЩАКУ Михайлові Юрійовичу.

42. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Хмельниччини» БАЛЕМІ Миколі Панасовичу.

43. Про виконання плану роботи обласної ради за І півріччя 2013 року та затвердження плану роботи обласної ради на ІІ півріччя 2013 року.

Звіт

План

44. Про акредитацію журналістів засобів масової інформації.

45. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України про необхідність внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування екологічного податку.

Звернення

Поля позначені (*) зірочкою обов'язкові для заповнення

Зверніть увага! Закон України Про звернення громадян.

×