Шоста сесія (19.10.2011)

1. Про зняття з контролю депутатського запиту Войтюка Михайла Дмитровича щодо благодійного фонду «Щедрість».
2. Про депутатський запит Адамського Віктора Романовича щодо ситуації, яка склалася в області навколо сільських населених пунктів, до яких не підведене централізоване газопостачання.
3. Про депутатський запит Добжанського Ігоря Миколайовича щодо перевірки законності приватизації та привласнення колишнім керівником комунального підприємства ХОП «Облпаливо» Балюком В.І. приміщення, розташованого за адресою: вул. Водопровідна, 46, м.Хмельницький.
4. Про депутатський запит Сабія Ігоря Михайловича щодо внесення змін до проектно-кошторисної документації на будівництво другої гілки Чернелівського водогону, передбачивши підключення до неї усіх сіл депресійної лійки, через землі яких проходить водогін.
5. Про депутатський запит Катеренчука Миколи Григоровича щодо відміни дизель-потяга приміського сполучення Хмельницький – Шепетівка та введення в дію нового графіка руху потяга Шепетівка – Гречани – Вінниця.
6. Про депутатський запит Скиби Миколи Єгоровича щодо перевірки фактів зловживання посадовим становищем колишнім начальником управління освіти і науки облдержадміністрації Жолобок Н.К. та правомірності перебування її на посаді проректора з питань підготовки, організації та проведення в області зовнішнього незалежного оцінювання Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
7. Про депутатський запит Тарасюка Петра Кузьмича щодо ситуації, яка склалася навколо ВАТ «Хмельницькрибгосп».
8. Про депутатський запит Філіпчука Віктора Ростиславовича щодо існування та утримання ТОВ «Професійний футбольний клуб «Динамо».
9. Про затвердження розпорядження голови обласної ради від 31 серпня 2011 року № 128-о «Про звільнення Левченко Олени Костянтинівни з посади головного лікаря Куявського обласного дитячого психоневрологічного санаторію».
10. Про призначення Тернавського Віталія Броніславовича директором комунального загальноосвітнього закладу «Корчунецька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів ім. Петра Панча».
11. Про призначення Нагорного Івана Михайловича на посаду директора Хмельницького базового медичного коледжу.
12. Про призначення Андрейцева Олександра Леонідовича на посаду директора Осламівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.
13. Про призначення Вешньовської Поліни Карлівни на посаду директора Зяньковецького психоневрологічного інтернату.
14. Про призначення Ільченка Олександра Миколайовича на посаду директора Новосинявського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.
15. Про призначення Кучерук Ганни Іванівни на посаду директора Мазниківського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.
16. Про призначення Нагорної Наталії Валеріївни на посаду директора Білогірського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.
17. Про призначення Созанського Володимира Олексійовича на посаду директора Черчецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.
18. Про внесення змін до обласного бюджету на 2011 рік.

Додаток1

Додаток2,3

Додаток4

Додаток5

Додаток6

Додлаток7

Додаток8

Додаток9

Додаток10

Додаток11
19. Про хід виконання обласної програми «Вчитель» на 2002-2012 роки.
20. Про хід виконання Регіональної програми поводження з небезпечними (токсичними) відходами у Хмельницькій області на 2010-2015 роки.

Додаток
21. Про внесення змін до обласної програми «Репродуктивне здоров’я населення Хмельницької області» на період до 2015 року.
22. Про внесення змін до обласної довгострокової цільової програми забезпечення молодих сімей та одиноких молодих громадян житлом на період до 2012 року «Житло для молоді».
23. Про Програму забезпечення антитерористичного захисту енергетичного, транспортного комплексів, техногеннонебнзпечних військових об’єктів та населення у Хмельницькій області на 2011-2013 роки.

Програма

Додаток
24. Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області, управління якими здійснює Хмельницька обласна рада.

1

2

3

4

5

6
25. Про Порядок проведення конкурсу на право оренди майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
26. Про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у спільну власність територіальних громад сіл та селища Старосинявського району автобуса ЛАЗ 699 Р .
27. Про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у спільну власність територіальних громад сіл та селища Новоушицького району автомобілів ГАЗ-5201 та УАЗ-315201.
28. Про перейменування села Поляхове Теофіпольського району.
29. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Бухти Парасковії Василівни.
30. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Козака Сергія Івановича.
31. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України з нагоди Дня місцевого самоврядування.
32. Про зміни у складі постійної комісії обласної ради.
33. Про внесення змін до Положення про порядок та умови надання обласною радою разової грошової допомоги

Поля позначені (*) зірочкою обов'язкові для заповнення

Зверніть увага! Закон України Про звернення громадян.

×