Сімнадцята сесія (12.09.2013)

Рішення сімнадцятої сесії обласної ради, пленарне
засідання якої відбулося 12 вересня 2013 року

1. Про депутатський запит САБІЯ Ігоря Михайловича щодо ситуації, яка склалася навколо будівництва будинків № 29/1 по вул.Панаса Мирного та № 12-А по вул.Тернопільській у м.Хмельницький.

2. Про депутатський запит ТАРАСЮКА Петра Кузьмича щодо об’єктивності проведення Державною інспекцією сільського господарства у Хмельницькій області перевірки законності використання СК «Кузьминський» земельних ділянок.

3. Про затвердження розпорядження голови обласної ради від 12 червня 2013 року № 101/2013-о «Про звільнення СЕМЕНОВИЧА Володимира Вікторовича з посади директора Заліської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату».

4. Про затвердження розпорядження голови обласної ради від 19 липня 2013 року № 121/2013-о «Про звільнення директора Лонковецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів».

5. Про затвердження розпорядження голови обласної ради від 29 липня 2013 року № 126/2013-о «Про звільнення ДУДАРА Анатолія Васильовича з посади директора комунального закладу «Хмельницький обласний центр централізованого господарського обслуговування закладів охорони здоров’я».

6. Про затвердження розпорядження голови обласної ради від 2 серпня 2013 року № 137/2013-о «Про звільнення ЗАДОРОЖНОЇ Людмили Володимирівни з посади директора комунального закладу культури «Хмельницький обласний художній музей».

7. Про призначення ЯДУХИ Йосипа Івановича на посаду редактора редакції газети «Подільські вісті».

8. Про хід виконання у І півріччі 2013 року програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2013 рік.

Додаток

9. Про внесення змін до обласного бюджету на 2013 рік.

Додаток 1

Додаток 2-3

Додаток 3-1

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Додаток 8

Додаток 9


10. Про внесення змін до Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Хмельницької області на 2011 – 2015 роки.

11. Про внесення змін до Обласної програми правової освіти населення на 2011 – 2015 роки.

Додаток 1

Додаток 2
12. Про програму створення нових робочих місць для засуджених, які утримуються у виправних колоніях управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області, на 2014 – 2017 роки.

Додаток

Заходи

13. Про регіональну програму створення містобудівного кадастру Хмельницької області на 2013 – 2015 роки.

Програма

14. Про погодження надання товариству з обмеженою відповідальністю «ВІКС-ФІЛЬТРОН» спеціального дозволу на користування надрами.

15. Про погодження надання товариству з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче об’єднання «Континент плюс» спеціального дозволу на користування надрами.

16. Про погодження надання публічному акціонерному товариству «Дружківське рудоуправління» спеціального дозволу на користування надрами.

17. Про переоформлення публічному акціонерному товариству «Подільські Товтри» акта про надання гірничого відводу.

18. Про делегування Хмельницькій обласній державній адміністрації повноважень Хмельницької обласної ради щодо управління об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – комунальним підприємством «Аеропорт Хмельницький».

19. Про безоплатну передачу приміщень Осламівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів у спільну власність територіальних громад сіл, селища Віньковецького району Хмельницької області.

20. Про безоплатну передачу спортобладнання «Яма для стрибків у висоту» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у власність територіальної громади м.Старокостянтинів.

21. Про надання згоди на безоплатну передачу споруд Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні із спільної власності територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського району у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.

22. Про внесення змін до рішення обласної ради від 19 червня 2013 року № 32-16/2013 «Про надання згоди на безоплатне прийняття адміністра-тивної будівлі, яка знаходиться за адресою: м.Хмельницький, вул.Володимирська, 109, із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області».

23. Про безоплатну передачу майнового комплексу, розташованого за адресою: Хмельницька область, м.Кам’янець-Подільський, вул.Шевченка, 49, зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського району.

24. Про припинення діяльності Корчунецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім.Петра Панча Хмельницької обласної ради шляхом ліквідації.

25. Про перейменування села Вариводки Білогірського району Хмельницької області.

26. Про перейменування Квітневої та Мокровільської сільських рад Білогірського району Хмельницької області.

27. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження Грамотою Верховної Ради України ГУРЕЄВА Івана Юрійовича.

28. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження Грамотою Верховної Ради України РЕМЕЗА Сергія Степановича.

29. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження Грамотою Верховної Ради України СТАДНІКА Володимира Станіславовича.

30. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження Грамотою Верховної Ради України ТРЕТЯК Лариси Геніївни.

31. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження Грамотою Верховної Ради України ЗЬОРКА Олександра Андрійовича.

32. Про внесення змін до регламенту Хмельницької обласної ради.

33. Про зміни у складі постійних комісій Хмельницької обласної ради.

Поля позначені (*) зірочкою обов'язкові для заповнення

Зверніть увага! Закон України Про звернення громадян.

×