Дев’ята сесія (23.12.2016)

РІШЕННЯ девятої сесії обласної ради, пленарне засідання якої відбулося 23 грудня 2016 року

РЕЄСТРАЦІЯ ДЕПУТАТІВ

  1. Про депутатський запит Гладуняка Івана Васильовича та Коваль Наталії Михайлівни щодо кризової ситуації, яка склалася в Державному закладі «Спеціалізована медико-санітарна частина №4 Міністерства охорони здоров’я України» в м.Нетішин.

Результати голосування

2. Про депутатський запит Савчука Олександра Петровича щодо проведення загального обласного моніторингу стану водозабезпечення сільських мешканців Хмельниччини.

Результати голосування

3. Про депутатський запит Терлецької Галини Василівни щодо виділення коштів на будівництво водогону у с.Велика Клітна Красилівського району.

Результати голосування

4. Про депутатський запит Гнатюка Миколи Григоровича щодо ситуації, яка склалася навколо Хмельницького обласного кістково-туберкульозного санаторію, що знаходиться на території Сербинівської сільської ради.

Результати голосування

5. Про депутатський запит Олуйка Віталія Миколайовича щодо вжиття невідкладних заходів з припинення діяльності на території Хмельницької області «народних підприємств» та «народних підприємців».

Результати голосування

6. Про депутатський запит Дячука Миколи Миколайовича щодо роботи комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Результати голосування

7. Про депутатський запит Харкавого Миколи Олександровича щодо ситуації, яка склалася навколо реалізації пайового фонду майна колективного сільськогосподарського підприємства ССЗ «Вільховецька» (Чемеровецький район).

Результати голосування

8. Про депутатський запит Харкавого Миколи Олександровича щодо законності підстав утримання та охорони на території комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» літаків, що належать приватним компаніям.

Результати голосування

9. Про депутатський запит Харкавого Миколи Олександровича щодо розв’язання проблеми, яка виникла внаслідок накопичення мелясних відходів на ДП «Довжоцький спиртовий завод».

Результати голосування

10. Про депутатський запит Мишка Володимира Васильовича щодо вжиття заходів у відповідності до чинного законодавства з питання надання у приватну власність земельної ділянки по вул.Нагірна, 39 в Кам’янець-Подільському Хмельницької області, що знаходиться в межах історико-культурної зони.

Результати голосування

11. Про депутатський запит Лебединського Віктора Вікторовича щодо виділення з обласного бюджету коштів на проведення робіт із завершення будівництва Будинку культури на 500 місць в смт Теофіполь Хмельницької області.

Результати голосування

12. Про депутатський запит Ромасюкова Артема Євгеновича щодо виділення з обласного бюджету коштів на проведення ремонту та встановлення додаткових засобів захисту для Хмельницького обласного художнього музею.

Результати голосування

13. Про депутатський запит Бойка Михайла Дмитровича щодо прийняття Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів регіонального розвитку у Хмельницькій області на 2016-2020 роки.

Результати голосування

14. Про депутатський запит Олуйка Віталія Миколайовича щодо прийняття Положення про надання в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), земельних ділянок для ведення сільськогосподарського виробництва, що входять до складу спадщини, яка може бути визнана відумерлою.

Результати голосування

15. Про депутатський запит Харкавого Миколи Олександровича щодо проблем, пов’язаних з нераціональним використанням та відтворенням водних біоресурсів (браконьєрство, незаконний вилов риби) на території Хмельницької області та проведення заходів з їх вирішення.

Результати голосування

16. Про депутатський запит Мишка Володимира Васильовича щодо вжиття заходів у відповідності до чинного законодавства з питання надання в оренду та суборенду земельної ділянки водного фонду, розташованої у с. Баламутівка Ярмолинецького району Хмельницької області.

Результати голосування

17. Про депутатський запит Василик Тетяни Павлівни щодо виділення коштів на будівництво вуличних мереж водопроводу у с.Закриниччя Красилівського району Хмельницької області.

Результати голосування

18. Про депутатський запит Василик Тетяни Павлівни щодо виділення коштів на будівництво третьої додаткової розвантажувальної підстанції та заміну опор ліній електропередач по вул.Покровській у с.Гриценки Красилівського району Хмельницької області.

Результати голосування

19. Про депутатський запит Савчука Олександра Петровича щодо необхідності консолідації зусиль із залучення коштів державного та обласного бюджетів для будівництва нового корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні.

Результати голосування

20. Про депутатський запит Іващука Сергія Петровича та Олицького Миколи Васильовича щодо ситуації, яка склалася навколо земельних ділянок населених пунктів області, що використовуються під пасовища.

Результати голосування

21. Про депутатський запит Іващука Сергія Петровича щодо організації заготівель та відпуску дров для жителів області на опалювальний період.

Результати голосування

22. Про депутатський запит Іващука Сергія Петровича щодо ситуації, яка склалася навколо майна сільськогосподарського підприємства ТОВ «Нові аграрні технології».

Результати голосування

23. Про депутатський запит Харкавого Миколи Олександровича щодо законності буріння та експлуатації свердловин, які знаходяться на полях, орендованих ПП «Аграрна компанія 2004» у с. Свіршківці Чемеровецького району.

Результати голосування

24. Про депутатський запит Гнатюка Миколи Григоровича щодо неналежного надання медичної допомоги учаснику бойових дій Вігелю Федору Валерійовичу лікарями Старокостянтинівської центральної районної лікарні.

Результати голосування

25. Про депутатський запит Харкавого Миколи Олександровича та Олуйка Віталія Миколайовича щодо ситуації, яка склалася навколо аварійно-небезпечної ділянки дороги на трасі Житомир – Кам’янець – Подільський.

Результати голосування

26. Про депутатський запит Дячука Миколи Миколайовича щодо забезпечення належного прокурорського нагляду за додержанням законів під час проведення досудового розслідування кримінального провадження №4201620000000149 від 30.09.2016 за ч.2 ст.365 КК України за фактом побиття працівниками поліції, незаконного затримання, доставлення до відділу поліції та неправомірного утримання учасників мирної акції протесту 29.09.2016 року в смт Білогір’я Хмельницької області.

Результати голосування

27. Про депутатський запит Ящук Інни Петрівни щодо необхідності звітування депутатів обласної ради про свою роботу за період 2015-2016 років перед виборцями, а також заслуховування радою щорічних звітів голови обласної ради та голів постійних комісій.

Результати голосування

28. Про депутатський запит Іващука Сергія Петровича та Білявця Олега Петровича щодо ситуації, яка склалася на автошляхах області у зв’язку із забрудненням доріг клейкою сумішшю переробленого цукрового буряку.

Результати голосування

29. Про депутатський запит Савчука Олександра Петровича щодо виділення коштів для проведення капітального ремонту даху Красноставської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чемеровецького району Хмельницької області.

Результати голосування

30. Про депутатський запит Лучкова Дмитра Олександровича щодо покращення житлово-побутових умов срібній призерці Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро Комащук Аліні Іванівні.

Результати голосування

31. Про депутатський запит Ромасюкова Артема Євгеновича щодо перевірки якості харчування на об’єктах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області, управління якими здійснює Хмельницька обласна рада.

Результати голосування

32. Про депутатський запит Іващука Сергія Петровича щодо виділення коштів на реконструкцію водогону у с.Хорошів Білогірського району Хмельницької області.

Результати голосування

33. Про депутатський запит Дехтярука Олександра Миколайовича щодо законності виконання будівельних робіт на території Хмельницької музичної школи №1.

Результати голосування

34. Про депутатський запит Ткаченко Уляни Юріївни щодо відкриття філії відділення екстракорпоральної детоксикації у Дунаєвецькому районі Хмельницької області.

Результати голосування

35. Про депутатський запит Перейми Анатолія Анатолійовича та Берегової Оксани Віталіївни щодо співфінансування виконання робіт із забезпечення питною водою окремих населених пунктів Деражнянського району.

Результати голосування

36. Про депутатський запит Іващука Сергія Петровича і Співака Олександра Михайловича щодо роботи Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області та ДП «Хмельницький облавтодор» з питань будівництва та експлуатації доріг.

Результати голосування

37. Про депутатський запит Моцного Миколи Івановича щодо ситуації, яка склалася навколо навчального корпусу та спортивного майданчика, розташованих за адресою: м.Хмельницький, провул. Володимирський,12 і знаходяться в користуванні Хмельницького університету управління та права.

Результати голосування

38. Про депутатський запит СКРИНЧУКА Олега Леонідовича, ПРИСЯЖНОГО Володимира Броніславовича, ЗАВАЛЬНЮКА Юрія Анатолійовича, АТАМАНЧУКА Анатолія Івановича щодо виділення коштів на придбання сучасного ультразвукового приладу для Чемеровецької центральної районної лікарні.

Результати голосування

39. Про депутатський запит ДРАГАНА Олександра Васильовича та інших членів фракції політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» щодо демонтажу турнікету на центральному вході приміщення Хмельницької обласної ради

Результати голосування

40. Про депутатський запит ЯНЧУКА Миколи Андрійовича щодо розробки та прийняття програми матеріально – технічної модернізації та структурної перебудови Хмельницької обласної лікарні

Результати голосування

41. Про депутатський запит ОЛУЙКА Віталія Миколайовича щодо ситуації, яка склалася навколо Хмельницького обласного комунального підприємства «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти»

Результати голосування

42. Про депутатський запит ШУТЯКА Андрія Васильовича щодо вжиття заходів, спрямованих на припинення масових порушень прав селян – власників землі (паїв) сіл Сутківці, Боднарівка, Лисівка Ярмолинецького району посадовими особами СТОВ «Берегиня» с. Сутківці Ярмолинецького району і ПП «Аграрна компанія 2004» с. Попівці Волочиського району

Результати голосування

43. Про депутатський запит ПАНЧУКА Анатолія Анатолійовича щодо надання інформації про причину непідтримання кандидатури Бондарчук Тетяни Володимирівни у представленні до нагородження орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

Результати голосування

44. Про депутатський запит ГЛАДУНЯКА Івана Васильовича щодо розробки програми організації паліативної і хоспісної допомоги жителям Хмельницької області та відкриття хоспісів чи відповідних відділень

Результати голосування

45. Про депутатський запит СКРИНЧУКА Олега Леонідовича, ПРИСЯЖНОГО Володимира Броніславовича, ЗАВАЛЬНЮКА Юрія Анатолійовича щодо надання інформації стосовно виділення земельних ділянок (ОСГ) жителям Чемеровецького району

Результати голосування

46. Про підтримку звернення громадських організацій ветеранів силових структур щодо захисту їх законних прав та інтересів

Результати голосування

47. Про виконання плану роботи обласної ради за 2016 рік та затвердження плану роботи обласної ради на 2017 рік.

ЗВІТ

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

План

Результати голосування

48. Про програму соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2017 рік.

Програма

Заходи

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Результати голосування

49.  Про обласний бюджет на 2017 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Додаток 8

Результати голосування

50. Про результати службової діяльності органів та підрозділів Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області за 10 місяців 2016 року.

Додаток

Результати голосування

51. Про хід виконання обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2018 року.

Додаток

Результати голосування

52. Про виконання програми поводження з твердими побутовими відходами у Хмельницькій області на 2013 – 2015 роки.

Звіт

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додатки 4,5,6

Додаток 7

Результати голосування

53. Про виконання обласної програми подолання та запобігання бідності  до 2015 року.

Звіт

Результати голосування

54. Про внесення змін до обласної програми «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці у Хмельницькій області на 2015 – 2016 роки».

Додаток 1

Додаток 2

Результати голосування

55. Про внесення змін до обласної програми забезпечення молоді житлом на 2013 – 2017 роки.

Додаток

Результати голосування

56. Про погодження пропозиції Державної служби геології та надр України щодо включення Липівської ділянки надр до переліку ділянок надр, дозволи на користування якими виставляються на аукціон.

Результати голосування

57. Про відмову у погодженні надання товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕВАТОР БУД ІНВЕСТ» спеціального дозволу на користування надрами.

Результати голосування

58. Про надання товариству з додатковою відповідальністю «Хмельницький завод будівельних матеріалів» гірничого відводу для розробки родовища суглинків Перегінка–Північ.

Результати голосування

59. Про надання приватному підприємству «Лагуна – Поділля» гірничого відводу для розробки Новокостянтинівського родовища суглинків. (рішення не прийнято)

Результати голосування

60. Про затвердження розпорядження голови обласної ради від 13 жовтня 2016 року № 102/2016-о «Про звільнення Вешньовської Поліни Карлівни з посади директора Зяньковецького психоневрологічного інтернату».

Результати голосування

61. Про затвердження розпорядження голови обласної ради від 13 жовтня 2016 року № 103/2016-о «Про звільнення Кучерук Ганни Іванівни з посади директора Мазниківського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів».

Результати голосування

62. Про затвердження розпорядження голови обласної ради від 13 жовтня 2016 року № 104/2016-о «Про звільнення Созанського Володимира Олексійовича з посади директора Черчецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів».

Результати голосування

63. Про затвердження розпорядження першого заступника голови обласної ради від 18 жовтня 2016 року № 105/2016-о «Про звільнення Нагорного Івана Михайловича з посади директора Хмельницького базового медичного коледжу».

Результати голосування

64. Про призначення Ганушкевич Інни Борисівни на посаду директора Кам’янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру.

Результати голосування

65. Про призначення Блідного Михайла Ростиславовича на посаду генерального директора Хмельницького обласного підприємства по заготівлях і постачанню палива населенню, комунально-побутовим підприємствам і установам «Облпаливо». (рішення не прийнято)

Результати голосування

66. Про внесення змін до рішення обласної ради від 20 грудня 2006 року № 21-5/2006 «Про впорядкування орендних відносин». (рішення не прийнято)

Результати голосування

67. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у спільну власність сіл, селищ, міста Деражнянського району.

Додаток

Результати голосування

68. Про внесення змін до рішення обласної ради від 18 травня 2011року № 37-4/2011 «Про обласну премію імені Дмитра Прилюка за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики».

Результати голосування

69. Про внесення змін до рішення обласної ради від 30 квітня 2014 року № 32-23/2014 «Про обласну літературну премію імені Миколи Федунця за кращу поетичну збірку».

Результати голосування

70. Про обласний мистецький конкурс імені Людмили та Миколи Мазурів «Подільська палітра».

Положення

Результати голосування

71. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження Слободянюка Віктора Васильовича Грамотою Верховної Ради України. (рішення не прийнято)

Результати голосування

72. Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо використання Дністровського водосховища як водосховища комплексного призначення.

Звернення

Результати голосування

73. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Прем’єр-міністра України, Міністра інфраструктури України, в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України щодо реконструкції аварійно небезпечної ділянки міжнародної дороги Н-03 «Житомир – Чернівці»

Звернення

Результати голосування

74. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до нормативно-правових актів у сфері надрокористування

Звернення

Результати голосування

75. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення скасування мораторію на експорт необробленої сировини

Звернення

Результати голосування

76. Про клопотання депутатів Хмельницької обласної ради до Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б. з приводу вирішення питання щодо надання РОЛДУГІНУ Євгенію Олександровичу, бійцю добровольчих батальйонів «Свята Марія» і «Шахтарськ», статусу учасника бойових дій

Результати голосування

77. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України щодо проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту»

Звернення

Результати голосування  

78. Про внесення змін до обласної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки

Результати голосування

 

Поля позначені (*) зірочкою обов'язкові для заповнення

Зверніть увага! Закон України Про звернення громадян.

×