Славутські ліцеїсти – переможці конкурсу науково-технічних робіт

Другий рік поспіль  учні Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки беруть участь  у Подільському  відкритому  конкурсі    науково-технічних робіт учнів та  студентів: «Енергоефективність у промисловості, сільському, міському та домашньому господарствах». 

Метою організаторів конкурсу – Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та  Хмельницького національного університету – популяризація технічної творчості та винахідництва у сфері енергозбереження та енергоефективного використання паливно-енергетичних ресурсів в Україні серед учнівської і студентської молоді. Завдання конкурсу – стимулювання  творчого, інтелектуального і духовного розвитку молоді, зростання їх громадянської свідомості,  патріотизму та  технічної  майстерності.

На конкурс було представлено 26 науково- технічних робіт.   Наукова робота «Збирач туману» – пристрій перетворення водяної пари в рідину» учениці 11 класу Славутського ліцею-інтернату  Юлії Пізнюр зацікавила  журі своєю економічною привабливістю  та можливістю його практичного впровадження, актуальністю обраної теми для економіки України та рівнем  розуміння проблеми  ліцеїсткою.

За підсумками  очного  етапу конкурсу науково-технічна робота  ліцеїстки  11 класу Юлії Пізнюр відзначена  Дипломом І-го ступеня та цінним подарунком від організаторів та спонсорів конкурсу. 

Вітаємо переможницю та її наукового  керівника, вчителя фізики  Віктора Коваля з  перемогою,  бажаємо  творчих злетів!

За матеріалами Славутського обласного

спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої

підготовки учнів в галузі науки